Author Topic: r-xx robotics + bla bla  (Read 12271 times)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
r-xx robotics + bla bla
« on: July 17, 2012, 10:22:09 PM »

Shot at 2012-07-17


Shot at 2012-07-17


Shot at 2012-07-17

evo gizmovog quada kod mene    (fiu)

tu je kk board, i leti ko blesav, svako vece ga vrtim na parkingu, i stvarno leti ko heli, krugovi osmice.. ludilo    :hehe
zaljubio sam se nenadano, skockatju i multiwii uskoro, pa idemo dalje...       (pijemo)

suludo glupa sprava koja fenomenalno radi i pruzha veliki osmeh na licu vetj danima...

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: r-xx robotics + bla bla
« Reply #1 on: July 17, 2012, 10:28:11 PM »

Shot at 2012-07-17


Shot at 2012-07-17


Shot at 2012-07-17

kako je ovo uspelo da se odvrne u letu iskrivi nije mi jasno, al josh ludje je sto sam uspeo da ga sletim bez ogrebotine...     :jaki:

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: r-xx robotics + bla bla
« Reply #2 on: July 19, 2012, 10:10:17 PM »

Zuji ko zunzara i leti savrsheno, u stvari leti se opushteno i bez straha, jer pad sa nim nije skuplji od 4 e + 2 min popravka..

takodje pad quada je relativno bezbedan, jer teshko da moze napraviti ozbiljniju povredu, elise su elektro od slou flajera sa malim brojem obrtaja predvidjene da lako pucaju i ne'krive osovinu od motora

sa helijem pad koshta od 100 pa navishe + 10 sati rada, + rizik od shtete na zemlji, verovatno je zbog toga toliko zadovoljstvo voziti quada..

ja helije iskljucivo vozam tamo gde je to potpuno bezbedno, a quada vozam gde pozelim...

napravio sam kavez za elektroniku iz zezanja jer ipak joj treba neka zashtita ne'daj boze, al nisam zeleo da mi quad lici na letetju nivea kremu za ruke..       

sledetji quadovi tje mi biti sve lepshi i lepshi, i nemam ambicije za neka snimanja, sachekatju neki hd fpv, bitje to brzo i jeftino uskoro...      (pijemo)       



                                                                                      (<--) (<--) (<--)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: r-xx robotics + bla bla
« Reply #3 on: July 23, 2012, 01:19:26 AM »
dobih od Neshe vortx elise 12X10 drvene, pa sve to na ove sirote nejake i uboge trtidzi motore + malo doshtelavanja gyroa, i opet leti ko san..
nema ljutog penjanja i  oshtrih zaokreta, sve isto samo mirnije, kk je fleshnut na 4.7 X konfiguraciju

probati probati i samo probati (mudri saveti starca Foche robotics-a)     :hehe


          (<--) (<--) (<--)