Author Topic: Aerodrom kv  (Read 40735 times)

Offline rajevic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 460
  • Jumper T16 Pro with EdgeTX
    • Rajevic
Re: Aerodrom kv
« Reply #135 on: July 21, 2014, 03:47:55 PM »
Kad možemo očekivati KVARC 2014 ??  ()-()  (yay)  (<--)

Offline tihi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 93
Re: Aerodrom kv
« Reply #136 on: July 21, 2014, 08:53:44 PM »
ako moze da bude nedelja bilo bi dobro  :big smile

Offline Dusan014

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 55
Re: Aerodrom kv
« Reply #137 on: July 24, 2014, 12:24:06 PM »
kad ce biti kvarc  pozdrav kraljevcanima  dule  va   (<--) ()-() (<--)

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Aerodrom kv
« Reply #138 on: July 26, 2014, 08:22:35 PM »
Danas je bilo letenja.







Bio je tu jos i Habu Jet ali je toliko brzo leteo da nisam uspeo da ga snimim.
Ovim putem se javno izvinjavam.

Offline aerofly

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 324
    • facebook.com/modeling.serbia
Re: Aerodrom kv
« Reply #139 on: July 26, 2014, 11:09:11 PM »
Lepo deluju ova dva pajpera na slici zajedno  :)aplauz

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1695
Re: Aerodrom kv
« Reply #140 on: July 26, 2014, 11:25:02 PM »
Pa nismo bre Miso mi iz Krusevca shugavi  (nono)
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline aerofly

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 324
    • facebook.com/modeling.serbia
Re: Aerodrom kv
« Reply #141 on: July 27, 2014, 10:17:54 AM »
Hahaha.. :)aplauz

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Aerodrom kv
« Reply #142 on: July 27, 2014, 09:04:01 PM »
 Jel vam neko brani da dodjete? Doduse ja bih onom sa sesirom zabranio. :sljus

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
  • teramo ga jako
Re: Aerodrom kv
« Reply #143 on: September 28, 2014, 08:31:42 PM »
posto vidim da nece niko da se prvi zabelezi evo ja cu

Sve pohvake rganizatoru ovog skupa sto se danas dogodio i stvarno one kritike od predhodnog puta su mnogo bile uticajne na danasnji dan sto se tice piste ,sto se tice nas letaca ,sta da kazem sem jedno veliko SUPER,  oni koji nisu bili a mogli su nisu svesni sta su propustili ali s\ta da se radi drugi put

Sale ,shta da ti kazem desava se ,svi mi gresimo za malo pa isto i ti danas ,da si samo tri metra bio ka tebi nista se nebi desilo ,ali sta je tuje

Mishi skidam kapu za model ,fascinanatn je prirodi nego na slici ,to svako mora videti uzivo

Coki svaka cast ,skidam kapu za majstoriju u letenju i dobrim kordinatama modela u vazduhu ,danas sam posmatrao svakog letaca koji je bio u vazduhu i stvarno ovom coveku treba dati nagradu ,ako nista drugo barem za kordinisan let

svi ucesnicima hvala za veliko zadovoljstvo koje ste prijustili i ucinili ovaj skup onakvim kakvim treba biti


Offline soprano

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 479
  • Pravim,pravim pa rasturam.....:)))))
Re: Aerodrom kv
« Reply #144 on: September 28, 2014, 10:16:57 PM »
Fantastican provod sa fantasticnim ljudima i sta jos dodati sto Dejan nije a to su slike.....















Ja neznam cemu ovo sluzi,a pritom i ne radi.....:)

Offline Ljuba kv

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 99
Re: Aerodrom kv
« Reply #145 on: September 28, 2014, 10:25:12 PM »
Evo jos par slika od danasnjeg letenja  (<--)









Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Aerodrom kv
« Reply #146 on: September 28, 2014, 10:32:05 PM »
Danas, na nicim izazvanoj paradi modelarstva u Kraljevu (bilo je i opravdano odsutnih  oo))), smo dosli do jednoglasnog zakljucka.
U stvari to su tri zakljucka.

1. Prelepa pista, fenomenalno vreme i tradicionalno dobri domacini na celu sa Beljom.
    Naleteli smo se, druzili, malo i krcali modele, ali sve to ide u rok sluzbe.
    Bilo je i nekoliko modela koji su prvi put poleteli, bilo je modelara koji su prvi put poleteli,
    sve u svemu lepo druzenje.

2. Onaj Nebojsa je super lik (slazem se sa "Jedrilicarem"), i nije mislio nista lose kada je pisao post.
    Taj drugi motor o kome je pisao je takodje bio prisutan i danas i stvarno jeste mucio vlasnika, trazeci da se steluje poprilicno.
    Da li je problem u motoru ili mozda u dugackim crevima za gorivo ili necemu trecem, to je pitanje za neku drugu temu.
    Pozdrav Nebojsi

3. Po svemu danas vidjenom (sto se modela tice) ispada da ni Cika Zajko nije los tip i da je zasluzan za ovoliku popularnost
    RC modelarstva u zemlji. Bilo nas je poprilicno, a jos vise modela. Ono sto je neverovatno je da je oko 70% modela, stanica i sl,
    kupljeno od Zajka. Nadam se da ce onaj zlotvor Nebojsa okaciti slike da mozete i sami da se uverite.
    Veliki pozdrav i za Zajka.

@ Deki, hvala na lepim recima, koje dobijaju na znacaju kada su od prekaljeno modelara kao sto si ti.

Pozdrqav svim ucesnicima ove parade i nadam se da se gledamo uskoro.

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1695
Re: Aerodrom kv
« Reply #147 on: September 28, 2014, 11:06:12 PM »
Danas, na nicim izazvanoj paradi modelarstva u Kraljevu (bilo je i opravdano odsutnih  oo))),

Pozdrqav svim ucesnicima ove parade i nadam se da se gledamo uskoro.

Kazu ljudi,da se bas danas jos negde odrzavala neka parada    mmmm  pa je dosta modelara otislo tamo ,  :sljus
zato nas je i bilo u malom broju.  :mhm
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: Aerodrom kv
« Reply #148 on: September 29, 2014, 10:07:55 AM »
Pa da se oglasi i Zlotvor, zloća blago rečeno ili pravim rečima Luicifer lično.

@misha kada bi znao kakvu guju ste hranili u nedrima, i da su svi modeli pali zato što sam ih ja sabotirao, deleći savete, "pomžući" na ovaj ili onaj način ne bi ti tako pričao o meni no vreme će pokazati. Jesi video kako sam zezao one pozajmljujući im lepak itd, pa svaki put kada bi probali da slete oni ostanu bez trapa, pošto sam zlotvor po rođenju i ubeđenju ono i nisu bili lepkovi...
druga stvar kakav je problem da bude 70% Zajkovih modela kada je bilo dva modelara i tri modela ostalo sve neki posmatrači zavidna sirotinja, računajuči i mene u tu grupu. Svašta sam o pisao ali ne sećam se ni jednog posta u kome sam pričao loše o HH modleima tako da i taj deo ne stoji no kako sam lucifer lično, sada si me podsetio gde sam omanuo, ima da se raspišem na tu temu.



Lepo vreme, super ekipa po ko zna koji put na okupu, ovo što je bitno da je bilo minimalno incidenata sa modelima, ono sa Sašom ne računamo rekao sam vam još juče da nije kriv on što hteo kroz drvo da ga protera, već je bio problem zato što je Zajko ugradio modul za samouništenje, pa čim naleti na drvo u punoj brzini on se dezintegriše, jer kako će prodati novi model ako svi stari lete.

A motor od mog drugara smo svi imali priliku da vidimo kako veze i kako se lako šteluje tako da si zlobniji od mene Misho veruj mi!

Kako god evo jedne slikice sa spontanog okupljanja iz Kreljava, zlotvor tj. Lucifer lično sam ovaj što pokazujem na sebe, čisto kako bi narod znao da beži od mene kada me vidi, jer nikome dobro nisam doneo, što se i videlo juče. A Zajku ne tražim dnevnicu za jučerašnje sabotiranje HH modela, pošto nisam ispunio kvotu tj. samo sam jedan pomogao da se dezintegriše, ostale su uspeli da izvuku iz kadži zlotvora i slete sa manjim štetama.

I slika-e:



A količinu zla koju posedujem dokazuju i ove slike gde se vidi da sam čak i isključio svetlo.









Pozdrav za čitavu ekipu!
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline vasicwebad

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
Re: Aerodrom kv
« Reply #149 on: September 29, 2014, 05:21:15 PM »
SUUUPEEER. Kad bi me neko pitao sta je lepota samo bi mu rekao:" eno ti slike na forumu"

Ako se neko pita zasto je pao moj PIPER- evo razloga :" ne radi se o kvaru servoa kao sto smo mislili i da je iscrpeo bateriju. Nego mi onaj Nebojsa onaj Lucifer dao kablic da povezem elerone  :big smile što bih naglasio"

Veliki pozdrav za domacine i celu ekipu
 Do sledeceg susreta VEDRO (<--)