Author Topic: phoenix simulator  (Read 22897 times)

Offline vasim25

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
phoenix simulator
« on: April 07, 2012, 07:48:27 PM »
Pozdrav svim kolegama:)
Ja sam Marko iz Panceva sam i imam 30 god:)Nov sam u celoj ovoj prici pa sam citajuci ovde na forumu poslusao iskusnije kolege i krenuo sam od simulatora.Nabavio sam simulator,stanicu i sve to povezao.Namestio kanale posto stanica ima 4 kanala i instalirao program phoenix 3.0.p.E sad problem je sto u tom programu nisi dostupne opcije traning i multiplayer.Vidljive su ali su slova zamracena i ne desava se nista kada kliknem na njih.Imate li mozda neku ideju u cemu je problem.Inace sve ostalo radi.Vozim avione najnormalnije ali bih hteo i te dve opcije.

Offline Veljko.N

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 52
Re: phoenix simulator
« Reply #1 on: April 08, 2012, 01:27:44 PM »
Da li si probao da namestis u podesavanjima  da ti se phoenix apdejtuje, probaj da ga apdejtuješ trebalo bi da ti se pojave i te dve opcije.

Pozdrav!

Offline vasim25

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Re: phoenix simulator
« Reply #2 on: April 08, 2012, 06:19:40 PM »
Prvo hvala na odgovoru.Jesam probao sam i update  skinuo sam neku verziju 3.0 t najnoviju i posle toga nisam mogao ni da pokrenem phoenix.Imas jos neki predlog?

Offline Veljko.N

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 52
Re: phoenix simulator
« Reply #3 on: April 08, 2012, 06:23:47 PM »
Ima još novija verzija 4.0, da li nju imaš?

Offline Nesa2807

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: phoenix simulator
« Reply #4 on: April 08, 2012, 07:02:07 PM »
Druze ja sam iz Banatskog Novog Sela imam ja te simulatore na nekim CD jer sam ih davno vozao a moracu i sada po malo da ne ispadnem iz forme dok cekam novu letelicu. Trenutno nisam kuci docicu do polovine nedelje pa cu da nadjem i poslacu ti ili se dogovorimo da se nadjemo pa cu da ti objasnim kako to ide sve bez problema...

Offline matic

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 243
  • Čemu ovo služi ?! Osim toga i ne radi !
Re: phoenix simulator
« Reply #5 on: April 08, 2012, 07:41:28 PM »
Izbrisi tu instalaciju i skini trenutno demo odavde http://www.phoenix-simv3.com/demo.asp pa ces videti dali ti radi. A posle mozes uzeti od nese full verziju ili skini sa neta

Offline vasim25

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Re: phoenix simulator
« Reply #6 on: April 08, 2012, 11:43:17 PM »
Nemam verziju 4.Imam verzije 2.5 i 3.0.Hvala svima na odgovorima.Neso poslacu ti svoj mob pa kad budes dolazio za pan ako ti nije problem da mi poneses te diskove.Valjda cu resiti i taj problem.

Offline Veljko.N

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 52
Re: phoenix simulator
« Reply #7 on: April 08, 2012, 11:53:46 PM »
Ja sam imao isti problem nisu mi radile te dve opcije na 3.0t , ali kada sam apdejtovao na 4.0 proradilo je!

Offline vasim25

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Re: phoenix simulator
« Reply #8 on: April 08, 2012, 11:56:48 PM »
Pa probacu i to.Samo problem je bio kada sam uradio update na 3.0t vise nisam mogao da pokrenem program.

Offline Veljko.N

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 52
Re: phoenix simulator
« Reply #9 on: April 09, 2012, 12:02:00 AM »
Ne znam odakle si instalirao prvu verziju phoenixa, možda ti nedozvoljava apdejt, ja sam uzeo sa HobyKinga cd i kablove i sve radi ok!

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: phoenix simulator
« Reply #10 on: April 12, 2012, 06:11:29 PM »
Jedno pitanje: vec nekih nedelju dana letim na ovom simulatoru,u kom trenutku bi bila procena da mogu da pokusam sa nekim iskusnijim da probam pravi let.

Offline englez

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 467
  • Mowing the grass
Re: phoenix simulator
« Reply #11 on: April 12, 2012, 06:55:10 PM »
Jedno pitanje: vec nekih nedelju dana letim na ovom simulatoru,u kom trenutku bi bila procena da mogu da pokusam sa nekim iskusnijim da probam pravi let.

Kad ti dobro znas levo i desno, onda idi u nebo.

po mom iskustvu, modeli uvijek vratiti na zemlju.

 oo))
signatures are silly, read some, See what I mean?

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: phoenix simulator
« Reply #12 on: April 12, 2012, 06:57:05 PM »
Mislis kad otprilike savladam sletanje sa vecinom modela?

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: phoenix simulator
« Reply #13 on: April 12, 2012, 07:24:36 PM »
Jedno pitanje: vec nekih nedelju dana letim na ovom simulatoru,u kom trenutku bi bila procena da mogu da pokusam sa nekim iskusnijim da probam pravi let.

Kad ti dobro znas levo i desno, onda idi u nebo.

po mom iskustvu, modeli uvijek vratiti na zemlju.

 oo))

 :_D :_D :_D :hehe :hehe :hehe
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: phoenix simulator
« Reply #14 on: April 12, 2012, 08:34:49 PM »
Mozda da postavim drugacije pitanje, koliko je simulator slican sa pravim letenjem , procitao sam u par postova ranije da je to licni utisak,ali me zanima da li mogu da se upustim u let ako sam vec toliko dobro izvezbao na simulatoru da nepravim greske prilikom obicnih letova(mislim uzletanje ,mali krug , sletanje)?   ,da, jos jedna stvar mi nije jasna, cini mi se da su mi neki akrobatski modeli mnogo laksi za upravljanje na simulatoru nego trainer modeli ... cak sa nekim pocetnickim se bas namucim da sletim i upravim ih . hvala