Author Topic: Pozdrav!  (Read 3413 times)

rastaman93

  • Guest
Pozdrav!
« on: October 10, 2008, 01:37:52 PM »
Pozdrav ljudi... Evo vec 3-4 dana obigravam oko ovog foruma i nikako da se predstavim sve se bojim zbog godina... Zovem se Rastko, '93 sam godiste (new) iz NS-a sam, idem u umetnicku skolu. 2 godine se bavim maketarstvom i modelarstvom tj. otkad sam upoznao gospodina Peru sa Venca koji mi je pokazao sta je pravio i eto od tad se zanimam time... u sustini sam pocetnik... (new) i zelim da naucim pos'o ;D
Imao sam nesrecu da mi 17 maketa izgore u pozaru u garazi u futogu tako da sam malo deprimiran u poslednjih 2-3 meseca...  :pop: (:sos:) (rip..)
Od rc aviona sam napravio jedan spad koji je brat uspeo da slupa  (<--) i leteo sam na rtf-ovima...
Svaki savet prihvatam oberucke i nadam se da nisam jedini mojih godina kojeg zanima ovo (pijemo)
PozZ :rock (res)

i znam da puno spamujem sa smajlijima... necu vise...

Offline MEPHISTO

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 409
Re: Pozdrav!
« Reply #1 on: October 10, 2008, 03:39:47 PM »
И ја сам у твојим годинама па и као још млађи био опседнут моделарством и теледиригованим моделима.
Тада је то све било јако компликовано ниси где имао да купиш опрему па си крпио како знаш и умеш.
Станицу и пријемнике сам сам правио (срећом електроника ми је била први хоби) тада је то радило на 27 MHz.
О парама и да не причам.

Е, онда пауза од 30 година...

Данас је то све другачије. Много су срећнија времена за овај хоби. А страст према њему није ишчилила ни после 30 година паузе...

У сваком случају само напред!

rastaman93

  • Guest
Re: Pozdrav!
« Reply #2 on: October 11, 2008, 02:04:17 PM »
Pozdrav!

Hvala na podrsci! Kad pogledam oko sebe vidim jako puno njih koje zanima rc modeli ali malo njih istraje u tome... Nazalost... Imao sam par drugara koji su pravili odlicne modele ali onda im sve to postane dosadno ako ne uspeju da dovre neki projekat... Uostalom i ja sam takav od kad su mi makete izgorele... Ali volim ovaj hobi i jednostavno ne mogu tek tako da ga ostavim...

(res) za ovaj forum!