Author Topic: Snimak na lisicijem jarku  (Read 6683 times)

Offline boca55

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 233
Snimak na lisicijem jarku
« on: March 16, 2008, 09:23:47 PM »
Danas sam napravio jedan snimak Lisicijeg jarka. Model Parky i kamera Mustekova Smart mini 2. Rezlolucija je slabija 420x280.  Malo je bolje nego prosli put. Kamera se nalazila ispod krila u tezistu pa je zato bila malo nemirna.

http://s43.photobucket.com/albums/e374/watt1992/?action=view&current=Lisicijijarak.flv

Offline zgrujic

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 678
Re: Snimak na lisicijem jarku
« Reply #1 on: March 17, 2008, 03:13:08 PM »
Snimak je odlican!

Offline pilotrc

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 64
Re: Snimak na lisicijem jarku
« Reply #2 on: March 18, 2008, 10:07:04 AM »
odlican snimak , svaka cast , kao da sam ja sedeo u tom avionu takav sam utisak stekao !!! ;D

Offline boca55

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 233
Re: Snimak na lisicijem jarku
« Reply #3 on: March 18, 2008, 12:07:29 PM »
Licno, nisam mnogo zadovoljan snimkom iako je bolji nego prethodni iz Velike Mostanice. Sada sam vec stekao neka iskustva koja cu da primenim na sledecim snimcima. U sledecem letenju kameru cu postaviti na donji deo trupa, tako da cu celo vreme da snimam zemlju i ujedno izbegnem zaslepljivanje sunca.
Hvala, prijatno su me iznenadile ove dve pohvale.

Offline zgrujic

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 678
Re: Snimak na lisicijem jarku
« Reply #4 on: March 18, 2008, 12:33:52 PM »
Ne laje kera sela radi...

Elem, ja pokusavam da nadjem jos nekog ko bi samnom razmenio iskustva po pitanju letenja i snimanja...

http://rcfly4um.org/index.php?topic=82.0


Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Snimak na lisicijem jarku
« Reply #5 on: March 18, 2008, 06:46:35 PM »
Odlican snimak...Svaki pocetak je tezak i nista bez experimentisanja i svaki sljedeci snimak ce biti bolji.Ja sam se za sada skoncentrisao na fotografije,ali bice i video snimaja.Svaki digitalac ima dosta bolju rezoluciju od ovih kamerica koje koristis a i memorija je neuporedivo veca,sa brushless motorom i modelom kojeg ces napraviti ili prepraviti samo za ovu namjenu ima da bude snimaka :o.Moj savjet dobar digitalac male tezine do 100 gr ih mozes naci bez problema,LiPo brushless i to je dobitna kombinacija...Pozdrav.
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
« Last Edit: March 19, 2008, 04:38:35 PM by saxpg »