Author Topic: nabavka  (Read 3648 times)

Offline pekar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
nabavka
« on: January 19, 2012, 02:28:42 AM »
 Helikopter na daljinsko upravljanje CP Belt CX, 6ch, 2.4GH crveni E-SKY
Robna marka: E-SKY
Novi model serije CP. CP CX je 6 kanalni radio upravljivi električni helikopter koji dolazi u paketu RTF (100% sklopljen), sa 6ch daljinskim, 6ch prijemnikom, baterijom za model, baterijama za daljinski, punjacem sa balaserom. Frenkvencija je 2.4GHz ...
 cena: 28.998,50 din    
 
 
 
   Da li vredi kupovati ova model?
I da li je ova cena realna?

 

Offline pericamitic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 290
Re: nabavka
« Reply #1 on: January 19, 2012, 06:04:56 AM »
http://extreme-rc-toys.com/oc/catalog/product_info.php?cPath=106&products_id=596

Ako znas da letis heli, ovo je lep heli; ali nije bas najjevtiniji. Ako ti neznaci maska mozda ima i boljih. pogledaj KUPUJEM PRODAJEM
« Last Edit: January 19, 2012, 06:07:28 AM by pericamitic »

Offline todor

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 388
Re: nabavka
« Reply #2 on: January 19, 2012, 08:29:07 AM »
Po meni je bolje da uzmes neki TREX, recimo na primer TREX450 PRO (HK 450 PRO) ja ga imam i super sam zadovoljan.
Delovi su jeftini i uglavnom ako ih nema na HK (trenutno) ima ih u drugim radnjama.
Neke delove treba zameniti sa ALING delovima, ali takodje postoje delovi koje HK, a sve ih je vise i vise, izbacuje u
metalu. Ono sto ti je dobro sto mozes u zavisnosti od finansijske situacije da konbinujes je setap, od nekog najjeftinijeg do
nekog ekstremnog, mada ovaj najjeftiniji (recimo ja sam ga imao u pocetku) sasvim je solidan.
npr motor http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17374__Scorpion_HK_2221_6_Brushless_Outrunner.html
a za istu cenu mozes i da kupis kompletan setap i jos da ostane.
I jos nesto na manjim modelima npr 450 koji je dosta " vrckav" je teze nauciti leteti nego na npr 600 koji je dosta stabiliniji, ali
kod padova delovi su ipak dosta jeftiniji kod 450-tke.
Pre svega simulator, simulator, simulator.......
Pozdrav.

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: nabavka
« Reply #3 on: January 19, 2012, 02:29:12 PM »
pozz,heli i nije "jako" los al svako kupuje prema svojim mogucnostima al stanica je pravi ocaj blago receno jer ne dobijas uz nju kabal za setap tj povezivanje sa racunarom a ne moze se ni kupiti posebno a to vec pravi problem pri proj promeni serva!!!
imao sam tu stanicu i imao na njoj problem (bag) kada se prikopca sa trenaznim kablom ako ga dobijes uz stanicu (al to nije ujedno i kabal za setap) za komp i ugasis komp pre stanice vise se ne moze stanica upariti sa risiverom!
trenutno je u ponudi turingy stanica dosta povoljna a niko se jos ne zali na nju a heli sa dobrim setapom se na forumu moze nazi za 150 do 200 eura trex450 za kog se mogu naci delovi i dosta ih ima ako si pratio forum naj bolje je kupiti heli kojih naj vise ima tj mozes naci lako delove za pozajmiti ili kupiti pa vratiti kad ih nabavis nove!
ako zelis trex450 mozes i mene kontaktirati ja imam jedan nov a vozim mini titana!
ex pseudonijum: sova