Author Topic: Snimci vasih letova  (Read 6937 times)

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Snimci vasih letova
« Reply #15 on: November 09, 2011, 10:03:47 PM »
Hvala drustvo,trudim se maximalno.Stvarno mi dosad nije bilo lako.Probao blade 400 i mogu odmah da kazem da nije za pocetnike.Los gyro,svejedno dal dodje nastelovan iz fabrike.Ovo je druga prica,brzi servoi,bolja glava,gyro radi bez problema,ne mora covek da misli na rep.
E tako vec ide.....
Naravno i Zoli je mnogo pomogao da razumem kako to sve funkcionise,jer ipak,tri osovine,kao kod aviona je nesto sasvim drugo.Ovde imas kako god da postavis heli uvek nove cetiri.E sve to treba povezati u glavi i napraviti saradnju sa prstima da sve to isprate.Nije lako,verujte mi.

Druga stvar je strah od pada.To u mnogo stvari odmaze bilo koji korak koji vodi do majstorstva.Gledam Zolijeve helije,pa svi FBL,a to kosta prilicno,pa zamisli jedan pad gde popravka kosta oko 100-150 evra.Odmah ti se oduzmu noge pri samoj pomisli i da krenes nesto da uradis.

Medjutim,u danasnje vreme,i uz simulator sve to izgleda drugacije i manje bolno.Drugo,tu je google gde mozes skoro sve da nadjes i da procitas sve moguce stvari.

Naravno,niko se nije naucen rodio,pa tako ni ja.Vezba dovodi do savrsenstva i trudicu se da idem u tom pravcu.Licno,nisam ti ja za 3d.Vise mi se svidja neko scale letenje i gledacu da idem ka tome.

Imam jos jedan problem!Ja sve modele letim u krug,nekako mi tako lakse.Valjda sam tako naucio. A gledacu i to u skorije vreme da prebrodim.
Hvala svima jos jedno za pozitivne komentare.

Pozzzz,

Cane

Offline Jedrilicar

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 124
Re: Snimci vasih letova
« Reply #16 on: November 10, 2011, 10:42:57 AM »
Nema potrebe da se plasis pada kad imas one fleksibilne elise :_D
Salim se naravno, cestitam ti i  ja na ovim letovima! (res)

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Snimci vasih letova
« Reply #17 on: December 19, 2011, 10:55:06 AM »
posle sklapanja,podesavanja i svih provera (work) na red dodje i prvi let  (<--)  sa mini titanom v2 pa da svoju rados podelim sa svima vama  (yay) (yay) (yay) i evo kako to izgleda
http://www.youtube.com/watch?v=T68iB-2wSVA&feature=youtu.be i jos malo
http://www.youtube.com/watch?v=p-qrOHEd0tg&feature=youtu.be
nemoj te mi zameriti sto heli povremeno izadje iz kadra ,kamericu sam stavio na neku sipku jer nisam mogao da odolim lepom danu a bio sam sam pa nisam imao ko da me snima!
« Last Edit: December 19, 2011, 11:01:21 AM by sova »
ex pseudonijum: sova

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Snimci vasih letova
« Reply #18 on: December 19, 2011, 11:11:46 AM »
a evo i nekih starijih snimaka letenja sa esky king 3
« Last Edit: December 19, 2011, 11:13:43 AM by sova »
ex pseudonijum: sova