RC MODELI HELIKOPTERA > OPREMA ZA HELIKOPTERE

MIKRO BEASTX ili ALIGN 3GX

(1/4) > >>

cane:
Za poznavaoce teme,pitanje sta odabrati za prvi pokusaj ulaska u Flybarless tehnologiju i kako doci do zakljucka sta je trenutno bolje na trzistu i kako se koji sistem pokazao u praksi.

Naravno,u obzir dolazi i novi spektrumov prijemnik sa vec ugradjenim beastx sistemom-AR7200bx.

Svi ovi sistemi mi se namecu po nekoj razumnoj ceni,samo je pitanje koji odabrati i zasto.

U ovom trenutku bi bili upareni sa RJX FBL glavom( http://www.rjxhobby.com/en/pro_detail.asp?id=2736)   i planira se prvi pokusaj na Raptoru 30,jer vec ima razradjen motor i lepo nastelovanu mehaniku.

Unpred hvala na odgovorima i komentarima,

Cane

adam:
ja nisam expert za helikoptere ali u madarskoj svi koji kupe novi trex600 koji u setu ima 3gx odma ga prodaju i kupe micro beast a veruj mi da su likovi bas jaki lete ko ludaci nebi menjali da valja pozdrav

cane:
To i meni palo na pamet! Zasto se prodaje tako jeftino alignov 3gx ako je dobar.Ali bolje da pitam,ima ljudi koji se bolje razumeju i svaki savet mi je dobrodosao.
Hvala Adame na odgovoru.
Posto koristim i sam SPEKTRUM,ozbiljno se razmisljam o ovom novom prijemniku koji vec ima ugradjen beastx sistem,tako da se spara jedno mesto za ugradnju.Nisam jos video kako radi ili cuo neki komentar,ali obecava.

norrin radd:
I na Raptoru 90 i na T-rex-u 500 koristim BeastX. Mogu reci samo sve nabolje.

jrlotpi:


jeste jeftiniji evo i zasto ako bolje posmatras video primetices kako heli proklizava u nekim figurama
 ako neces ovako leteti vidi sta ti je jeftinije  i da li ce ti smetati nedostaci koji se vide na snimku

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version