Author Topic: gde nabavljate ESky delove?  (Read 2708 times)

Offline ultrahome

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
gde nabavljate ESky delove?
« on: September 06, 2011, 02:26:33 PM »
Izgleda da snabdevenost rezervnih delova u Extreme RC Toys nije baš onakva kakvu bi čovek očekivao od najvećeg srpskog uvoznika RC igračaka i "zastupnika" ovog jedinog brenda RC helikoptera koji se kod nas uvozi. Elem, šta radite, gde nalazite, preko koga naručujete delove kada od pomenutih dobijete lakonski odgovor "sigurno neće biti za još mesec dana" ??? (da ne pričamo da vam se ne izvinjavaju što neki osnovni deo nemaju, ne nude vam da poručite, ne kažu kada očekuju da će imati, osim gornje baš lakonske formulacije, koju morate da im potpitanjima izvlačite) (work) Samo mi nemojte reći "to ti je Srbija, brale!".

Posebno me interesuje prijemnik i predajnik za 6-kanalne ESky modele, no i svi web sajtovi preko kojih ste uspešno i pouzdano naručivali, kao što je HobbyKing.com za neke druge potrebštine. Da li možda u Budimpešti ima neka radnja / zastupnik?
Mihailo Alić, osnivač BG RC kluba, koji se bavi RC igračkama, ne modelima; serviser RC igračaka

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: gde nabavljate ESky delove?
« Reply #1 on: September 06, 2011, 02:36:37 PM »
Ja sam za svoj HK250 uzimao neke sitne delove sa www.heliguy.com. Plaćanje je izvršeno najobičnijom virtuon karticom. Vidim da prodaju i Esky.
Cene su nešto malo više nego na HK-u, a poštarina je tu negde. Poručeni paket je stigao za 7 dana.

Offline ultrahome

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: gde nabavljate ESky delove?
« Reply #2 on: September 06, 2011, 03:00:18 PM »
Dodatno pitanje: da li je neko naručivao preko inostranih web sajtova radio stanicu (predajnik), pošto sam čuo da kada ova stigne na našu carinu, oni traže da donesete dozvolu od RATEL-a, i kako se snaći u toj situaciji?
Mihailo Alić, osnivač BG RC kluba, koji se bavi RC igračkama, ne modelima; serviser RC igračaka

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: gde nabavljate ESky delove?
« Reply #3 on: September 06, 2011, 11:46:47 PM »
mozes li napirati sta te konkretno interesuje od esky-ja i za koji model helikoptera??
ex pseudonijum: sova