Author Topic: Milovan Bugarcic - mibuone, Herceg Novi  (Read 4983 times)

Offline mibuone

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 64
Milovan Bugarcic - mibuone, Herceg Novi
« on: September 16, 2008, 12:02:01 PM »
Milovan Bugarcic, rodjen sam 1970 u Kotoru. Od malena sam volio elektroniku jer mi je otac zaljubljenik u istu ali mene je zivot okrenuo prema mehanici tako da sam do prije sedam godina radio kao auto mehanicar, zadnjih sedam godina sam pomorac i bas ono prebijanje slobodnog vremena na brodu me uvelo prvo u auto rc modele a kasnije sam poceo kupovat avione i helikoptere. Prvi model je bio trainer



koji sam kupio od jednog clana starog foruma. Uh, nikada necu zaboraviti prvo poletanje, mislio sam da cu eksplodirati od adrenalina. Onda sam nabavio Pitts Special koji nisam znao da letim i zavrsio je sa slomljenim krilom



i ceka da na njega dodje red da ponovo poleti. Sledeci model je Jamarin trainer 60 sa magnum xls 61 motorom



i njega jos uvjek letim. Novi ljubimac mi je Spree Sports sa glow motorom



i sada mi je Spree u prvom planu. Imam jos heli model Honey bee king 2 ali je bez kontrolera pa ga ne letim. Stanica sa kojom upravljam modelima je Hitec Eclipse 7. Inace modele letim na Sutorinskom polju iza Igala. Eto toliko za ovaj put, pozdrav od mene svim modelarima.
« Last Edit: September 16, 2008, 12:36:28 PM by mibuone »