Author Topic: Veljko Stojanovic (MAGIC)  (Read 5220 times)

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Veljko Stojanovic (MAGIC)
« on: September 13, 2008, 04:08:58 PM »
Pseudonim sam izabrao zato sto se nadam da ce (jednog dana) za moje letenje moci da se kaze da je MAGIC  :D! No, proci ce sigurno jos dosta godina do toga.

Imam 39 godina, po struci sam masinac i radim u auto bransi zadnjih 12 godina. U RC sa usao sa automobilima pre 9 godina. Bila je to elektro Tamiya  :). Avione i vazduhoplovnu tehniku sam oduvek voleo, od kako znam za sebe, bilo je tu mnogo Italeri maketa. Pilotiranje me je uvek odusevljavalo tako da sam RC avionima poceo da se bavim pre 3 godine, sa jednom Kyosho jedrilicom.

Promenio sam (i slupao) dosta modela u zelji da otkrijem sta me to najvise privlaci kod RC letenja. Oduvek sam voleo brze stvari tako da me to privlaci i u RC letenju, hotlineri i speed modeli. Znam da u zivotu puno stvari zna da dosadi pa zato i zelim da imam razlicite modele. Hm, ovo "modele" me podseti na nesto, ma ko ne bi voleo da moze malo da bude sa Cindy, pa malo sa Naomi, pa malo sa Lindom  ;D ... samo sto bi to sa njima bilo jako, jako skupo, ovako sa avionima adrenalin je isti, ako ne i veci  :o, a sve kosta neuporedivo manje   ;).

Letim 2 modela, SU-29 i Cularisa a u pripremi je 4 aviona; Acromaster, Kelly F1, Yak-55SP i Oxalys, nadam se da cu uskoro moci i da ih detaljno predstavim na forumu. A planovi ...

Za sada toliko,

Pozdrav
« Last Edit: September 13, 2008, 04:29:25 PM by magic »
Veljko

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Veljko Stojanovic (MAGIC)
« Reply #1 on: April 30, 2013, 08:36:09 PM »
Zadnji put sam ovde napisao nesto pre 4 ipo godine, davno bese :). Sta mi je sve od tada proslo kroz ruke tesko je samo i setiti se ...

Moje letenje je u medjuvremenu imalo uspone i padove (u bukvalnom smislu), svi kroz to prodju, trenutno je u nekoj uzlaznoj relativno stabilnoj fazi gde su neke kockice polako pocele da se slazu. Ali od danas je pocela jedna nova faza, sigurno i najlepsa ali ujedno i najzahtevnija po puno kriterijuma.



Moj sin Nikola od 7 ipo godina je danas leteo po prvi put Easy Stara II. Tu je kao glavni instruktor bio Nikola Saburo i njemu isto jedno veliko hvala sto je danas prvi let protekao savrseno, sto je jako bitno! Totalno cool, bez straha i opusteno.








Zasto sam poceo da se bavim modelarstvom? Zato.

poz
Veljko

Offline Miki Va

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 185
Re: Veljko Stojanovic (MAGIC)
« Reply #2 on: April 30, 2013, 11:51:26 PM »
Sve cestitke na lasiranju novom mladom pilotu  :)aplauz

Offline kole_niš

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
Re: Veljko Stojanovic (MAGIC)
« Reply #3 on: April 30, 2013, 11:55:22 PM »
Magic,
mogli bi da osnujemo Jr Club Contest :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZfAXvX49bds#at=21

Čestitke mladom pilotu !