Author Topic: Slow Flayer  (Read 3940 times)

Offline An-2 colt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
  • YU-TKN
Slow Flayer
« on: May 27, 2011, 03:47:29 PM »
Naime zainteresovan sam za nekog slow-park flayera,nesto za sta ne mora aerodrom.Recimo neko poljance ili park i model u ruke  (<--)
elektro pogon do metar raspona EPO,izopor,stiropor,balza sve opcije i saveti su mi dobrodosli!!!Posto vece modele i glow varijante letimo na Kustilju i to stignem dvaput mesecno.Hteo bih nesto *za tu po gradu*nadjem neku cistinu i (<--)

Pozz!!!

Offline aca405

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 152
Re: Slow Flayer
« Reply #1 on: May 27, 2011, 03:58:47 PM »
Ima dosta modela koje možeš pronaći ovde na forumu.

Ja sam napravio Tuffy, koji nije težak za pravljenje, a možeš pogledati i kako ga je AK napravio.

http://rcfly4um.org/index.php?topic=3480.0


Offline An-2 colt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
  • YU-TKN
Re: Slow Flayer
« Reply #2 on: May 27, 2011, 04:04:55 PM »
Hvala drug ali ne bih nista da pravim vec neka gotova varijanta sa setup-om,recimo bez stanice i risivera.Da leti lagano stabilno i da je model lep(interesantan)!

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Slow Flayer
« Reply #3 on: May 27, 2011, 04:45:13 PM »
Pitaj @brainstorm-a, on je prodavao polovan mali model, sličan Jumping Jack-u. Mislim da je čak i baterije nudio uz model.
Pozdrav!

Offline An-2 colt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
  • YU-TKN
Re: Slow Flayer
« Reply #4 on: May 28, 2011, 03:32:26 PM »
Da li neko leti one elektro warbird-ove P-47 warthog-a, f-4 wildcat-a, fockerwulf-a, nieuport 17... do metar razmaha sto se mogu naci kod Zajka?Da li to spada u park flyer-e ili su brzi modeli?Zanima me neki od tih recimo.Pozz!

Offline djgorandj

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
  • www.rcavioni.com
Re: Slow Flayer
« Reply #5 on: June 09, 2011, 11:55:27 AM »

Ja sam napravio ovaj model i mnogo dobro leti, moze sam leteti po par minuta bez ikakve komande kad se podigne vise. Idealan za pocetnike.