Author Topic: Plan za RC model TAXI  (Read 10099 times)

Offline Dusan.S

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
Plan za RC model TAXI
« on: August 11, 2008, 10:33:42 PM »
Uvažene kolege modelari,
Potreban mi je plan-nacrt za model TAXI. Ako neko ima bio bih zahvalan da ga dobijem na neki na?in.
Pozdrav iz Kruševca, Dule

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1457
  • teramo ga jako
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #1 on: August 21, 2008, 06:39:31 PM »
Zdravo Dule ,obrati se Zivkovicu iz Trstenika u njegovom aero klubu stoji taxi na 1.7m raspon krila ,nekada dok sam bio tamo vrshio sam mu nekoliko puta reparaciju ali nazalost nista uspeshno ,i suvishe je mator a i  jako je puno tezak sobzirom na to da su na njemu ucili svi modelari iz Trstenika da lete pa sad sam zamisli u kakvom je stanju ,a sa druge strane ako ti ovo ne pomogne idi na pretragu rc plans i nadam se da cesh naci neshto,recimi jer ste poleteli neshto u zadnje vreme ,da li  si sklopio ono sto smo pricali ,
pozdrav Dejan Trstenik

Offline Dusan.S

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #2 on: August 25, 2008, 10:17:03 PM »
Pozdrav za Dejana,
Dejane drago mi je da si se javio povodom mog mejla u vezi sa planom za model TAXI. U me?uvremenu javoi mi se kolega, modelar, iz Sremske Mitrovice i poslao plan za TAXI-II. Ja sam plan iskopirao i vratio ga u Sremsku Mitrovicu. On se malo razlikuje od taksija koji ja imam ali sam zadovoljan odzivom. Mislim da takav plan postoji i kod nas u Aero-klubu ali još nisam došao do njega, ma da postoje neka obe?anja.
 Mi ovde na aerodromu letimo skoro svakog dana, uve?e. Danas je poletela RC jedrolica i bilo je veli?anstveno. Sutra ?e RC APOLO manji model sa motorom od 1,5 kubika. Priprema se Dvokrilac i on ?e startovati za neki dan. Pajper je tako?e napravio jedan skok.
 Obe?ao si da ?eš do?i nekom prilikom ali od toga ništa. Navrati kod mene ku?i da vidiš jedan 3D model koji je pred završetkom. Adresa je Trogirski trg 2 a možeš se najaviti telefonom na 037/419-100 to je Goranov telefon ili na moj broj 037/442-978. Ako vidiš Živkovi?a kaži mu da mi se javi i pozdravi ga.
  Pozdrav iz Kruševca, Dule.

Offline stevan511

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #3 on: April 21, 2009, 01:55:48 PM »
Vidim da si trazio plan za Taxi pre skoro godinu dana, ali ja sam tek od pre nedelju dana poceo da posecujem forum. Ako ti nije kasno sada i ako uopste procitas ovu poruku, ostavi poruku na forumu da ti posaljem. Ja imam plan za Taxi onaj osnovni Graupnerov. Nije bas u najboljem stanju jer sam radio avion na njemu a i bio sam klinac tada. Ipak skroz je citljiv koliko se secam i moze da ti posluzi.
Pozdrav

Offline Dusan.S

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #4 on: April 21, 2009, 06:02:32 PM »
Vidim da si trazio plan za Taxi pre skoro godinu dana, ali ja sam tek od pre nedelju dana poceo da posecujem forum. Ako ti nije kasno sada i ako uopste procitas ovu poruku, ostavi poruku na forumu da ti posaljem. Ja imam plan za Taxi onaj osnovni Graupnerov. Nije bas u najboljem stanju jer sam radio avion na njemu a i bio sam klinac tada. Ipak skroz je citljiv koliko se secam i moze da ti posluzi.
Pozdrav
Pozdrav za Stevana,
Poštovani kolega Bio bih ti zahvalan za plan osnovnog modela "Taxi". Naime ja sam dobio jedan plan od uvaženog prijatelja iz Sremske mitrovice ali se on odnosi na Taxi II. Pošto ja imam onaj osnovni model Taxi od Graupnera mislim da bi mi plan koji imaš pomogao. Moja adresa je Stojković Dušan, Trogirski trg br.2, 37000 Kruševac
Pozdrav iz Kruševca

Offline stevan511

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #5 on: April 22, 2009, 08:18:43 PM »
Nema problema, cim stignem poslacu na ovu adresu. Nadam se da ce da pomogne. Ja i dalje imam taj avion i u odlicnom je stanju. Leti savrseno. Nisam ga vozao jedno 15 godina. Na njemu sam i poceo da letim RC avione i jos na jednom ultra lakom semi scale modelu. Ako nadjem i taj plan, mogu da ti ga posaljem ako zazelis da ga napravis. Vrlo je jednostavan. Nije bas neki odlican letac. Ekstremno stabilan i isto toliko neupravljiv. Jedno je sigurno, ne moze da padne sve i da nema motor. Ako hoces i taj plan javi se. tel  064 1169 232 ili ostavi poruku na forumu.
Pozdrav Stevan

Offline Dusan.S

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #6 on: April 22, 2009, 11:22:49 PM »
Pozdrav za Stevana,
Zainteresovan sam i za taj drugi plan
  Pozdrav iz Kruševca

Offline stevan511

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #7 on: April 23, 2009, 11:09:57 AM »
O.K. Poslacu sve sto imam. Trebalo bi da imam i jednu Graupnerovu jedrilicu Dandy. Sve stari modeli. Javicu kad posaljem.
Poz.

Offline stevan511

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #8 on: April 23, 2009, 03:43:25 PM »
Poslao sam ti danas Taxi, Danady i Drifter postom preporuceno. Javi kad stigne cisto da znam da nasa posta jos funkcionise.
Pozd. Stevan

Offline Dusan.S

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #9 on: April 24, 2009, 10:12:21 PM »
Pozdrav za Stevana,
Danas je stigla preporučena pošiljka sa planovima. Pogledao sam na brzinu a ovih dana ću pogledati detaljno. Ostaje da se  dogovorimo koliko mogu zadržati planove. Pošto su planovi tvoji ti kaži kada moram da ih vratim.
    Zahvaljujem se na tvojoj ekspeditivnosti i volji da učiniš uslugu.
Još jedan pozdrav iz Kruševca, Dule

Offline stevan511

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #10 on: April 25, 2009, 07:40:22 PM »
Zadrzi koliko ti treba da iskopiras. U medjuvremenu javio se jos jedan modelar kome treba plan za Dandy, pa da ne ceka puno, ti vrati cim budes mogao. Necu da te nesto pritiskam za vracanje sto pre, jer milslim da i njemu nije bitno da dobije plan najhitnije moguce. Dakle, kad stignes, ali neka stigne u neko dogledno vreme. Mislim da je najbolje da skeniras sve planove i imas ih na CD-u, a posle stampas na pausu kad ti bude trebalo. Ako to uradis, onda posalji i meni skenove na e-mail da mogu da ih posaljem ljudima koji su zainteresovani.
Javi sta si ucinio i kad budes mogao da ih vratis, da ocekujem pismo, ali bez zurbe.
Pozdrav Stvean

Offline Dusan.S

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #11 on: May 17, 2009, 10:14:25 PM »
Zadrzi koliko ti treba da iskopiras. U medjuvremenu javio se jos jedan modelar kome treba plan za Dandy, pa da ne ceka puno, ti vrati cim budes mogao. Necu da te nesto pritiskam za vracanje sto pre, jer milslim da i njemu nije bitno da dobije plan najhitnije moguce. Dakle, kad stignes, ali neka stigne u neko dogledno vreme. Mislim da je najbolje da skeniras sve planove i imas ih na CD-u, a posle stampas na pausu kad ti bude trebalo. Ako to uradis, onda posalji i meni skenove na e-mail da mogu da ih posaljem ljudima koji su zainteresovani.
Javi sta si ucinio i kad budes mogao da ih vratis, da ocekujem pismo, ali bez zurbe.
Pozdrav Stvean

Pozdrav za Stevana,
Sutra u Ponedeljkak 18.05.09 vraćam planove. Ja sam iskopirao ono što je za moje potrebe. Zahvaljujem se na ljubaznopsti da mi ti planovi budu dostupni.
Izvinjavam se što sam planove zadžao više nego što je bilo poptrebno.
Pozdrav iz Kruševca, Dule.

Offline gas

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 104
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #12 on: January 16, 2011, 07:07:50 PM »
Pozdravljeni
Lep pozdrav vsem modelarjem. Sem nov na vašem forumu zato vam najprej želim SREČNO 2011.
Tudi sam že dalj časa iščem načrt za TAXI I in TAXI II. Če ga kdo ima bo ga prosil za kopijo.
Upam, da jezik ni ovira za sodelovanje.

Lep pozdrav
Dominik-Slovenija
Lep pozdrav Dominik-Slovenija

Offline boca55

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 233
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #13 on: February 16, 2011, 03:30:16 PM »
Evo ga plan u PDF formatu
Ima vise od 160 kB pa mora preko linka

http://boca55.proboards.com/index.cgi?board=neslobodnoleteci&action=display&thread=827

Offline gas

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 104
Re: Plan za RC model TAXI
« Reply #14 on: March 03, 2011, 06:34:38 PM »
 :)aplauz  Hvala
Lep pozdrav Dominik-Slovenija