Author Topic: I ja sam tu..  (Read 5894 times)

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
I ja sam tu..
« on: September 18, 2010, 03:25:42 AM »
Evo ljudi da se i ja predstavim.Zovem se Bojan Lazarevic i iz Kragujevca sam.Jos kao klinac sam sanjao o avionima na daljinsku komandu (puste zelje,pusti snovi...).sad dodje vreme posle 30-tak godina da se snovi ostvare. oo))
Moje jato sastoji se od jedne firebird 403 pticice(trokanalni model koji mi je prvi pruzio zadovoljstvo upravljanja rc avionom i u njegovu slavu uzeo sam nadimak na forumu ),jednog scale modela airbus dc-10 koji je u fazi sklapanja, jednog jet modela,sad neznam da li je replika nekog pravog aviona ali je svakako modifikacija leteceg krila(delta wing),a pripremam se i za nekoliko modela od stirodura(zoljica,vertigo i polaris).Eto toliko za sad pa se nadam da ima ovde ljudi od kojih cu dobiti dobre savete i nadam se da zajedno letimo.Vidimo se na livadi.. (<--)
« Last Edit: September 18, 2010, 03:27:32 AM by firebird »

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: I ja sam tu..
« Reply #1 on: March 19, 2016, 05:54:25 PM »
Prinovio sam se. Doleteo kod mene Fliton edge 540 mini.





Planiram motor veličine 2836 , prop 10x4.7, esc 30A. Za horizontalac i vertikalac naručio sam emax 08MD, u krilima su već bili hxt900 koje neću da diram.

Kada ga budem kompletirao bićete obavešteni o utiscima i ponašanju modela. Ima par sitnijih intervencija oko nosača motora i folija je na par mesta popustila ali ništa strašno.


p.s. u jeee, prošlo skoro 6god. od prethodnog posta   4e

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: I ja sam tu..
« Reply #2 on: March 20, 2016, 11:23:39 AM »
Cestitam Boki.

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: I ja sam tu..
« Reply #3 on: March 20, 2016, 01:35:20 PM »
Hvala Mišo  ()-()