Author Topic: pozdrav  (Read 4413 times)

mita

  • Guest
pozdrav
« on: June 20, 2008, 05:32:32 PM »
Prvo pozdrav svim prisutnima . Od kuda ja ovde ? Dobio sam off-road himoto truggy 1/10 4wd car  , poceo da skupljam info i naleteo na Vas , ako bi neko bio ljubazan  da mi pojasni kako se kotira ovaj model ?

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: pozdrav
« Reply #1 on: June 20, 2008, 07:49:28 PM »
Mislim da ces pre neku informaciju za model koji si dobio naci ne netu.

Pozdrav
Veljko

mita

  • Guest
Re: pozdrav
« Reply #2 on: June 20, 2008, 09:23:35 PM »
Mislim da ces pre neku informaciju za model koji si dobio naci ne netu.

Pozdrav
Mislim da se nismo razumeli , interesuje me misljenje ljudi koji se vec bave r/c .

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: pozdrav
« Reply #3 on: June 21, 2008, 12:49:38 AM »
Mislim da ces pre neku informaciju za model koji si dobio naci ne netu.

Pozdrav
Mislim da se nismo razumeli , interesuje me misljenje ljudi koji se vec bave r/c .

Mislim da se stvarno nismo razumeli. Ocigledno se jako malo razumes u RC uopste, ne mislim pod tim nista lose, svi smo nekad u necemu bili pocetnici. Firma Himoto je barem na ovim prostorima jedan krajnje nepoznat priozvod. Da si pitao za Tamiyu, HPI, Kyosho, Losi ili Traxxas, mozda bi neko i imao sta da ti kaze, ovako mrka kapa. Zato sam ti i napisao da pre informacije o tom modelu potrazis na netu jer ih ovde sigurno neces naci. 99,99% sam siguran da si jedini koji taj model ima ovde kod nas. Generalno, kod nas je broj r/c automobila jako mali a jos manji ih je u aktivnoj upotrebi iz vrlo jednostavnog razloga sto je delove za razne noname/china modele nemoguce nabaviti. Prvo lupanje i model je skoro sigurno trajno van upotrebe. JEDINO za sta mozes regularno kod nas nabaviti delove je Kyosho. Inace, r/c automobilima se zanimam zadnjih 10 godina, imao sam ih do sada 6, 4 su jos uvek kod mene, a medju njima je i jedan FG od 23ccm.

No, uskoro ce staza biti gotova, svakako donesi model tamo pa ce se pokazati vec kakav je. Iz iskustva mogu da ti kazem da dok jako dobro ne ovladas upravljenjem, pa onda setovanjem modela i motora, dotle jedino sto mozes da znas je koliko te zeza da ga upalis  ;).

Pozdrav
Veljko