Author Topic: Aero miting Paracin 05. Jun  (Read 29941 times)

Offline shimano

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 159
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #15 on: June 03, 2010, 09:07:27 PM »
da moj bata cane nebi kukao kako se niko ne najavljuje za dolazak, evo ja dolazim 101% samo nije u redu od njega-caneta da nas kao domacin poziva a on da ne bude prisutan. ()-()

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #16 on: June 03, 2010, 09:20:28 PM »
jbg,bato,ovi,svabe,sto me lebom rane kazu da ne moze.Sta da se radi,bice jos susreta,nadam se uskoro.a do tada,vi se lepo provedite,napravite koju slicicu i uzivajte u letenju vasih modela. ()-()

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #17 on: June 04, 2010, 01:38:46 AM »
Avion u stvari nije "pao", pilot ga je napustio zbog otkaza hidraulike stajnog trapa i nemogucnosti bezbednog sletanja, pa je planirano i po naredjenju iskocio iznad nenaseljenog terena.
Pilot OK, koliko se moze biti posle katapultiranja.


koliko sam ja cuo, a rekle su mi neke pticice koje su upucene, uopste nije bilo planirano da padne
bas u jezero. cak je to najgori scenario. posto na tom koridoru stalno vezbaju, imaju tacno odredjene
lokacije gde treba srusiti avion, ako vec treba da padne, pogotovo ako je u pitanju problem stajnog
trapa mmmm, koji mu sigurno nije smetao da zauca avion i malo dalje.

Offline glavaxy

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 54
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #18 on: June 04, 2010, 05:41:17 AM »
Planirano je tako...

Offline zdravcha

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 51
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #19 on: June 04, 2010, 05:37:31 PM »
Dolazak na Aero miting, potvrdilo je oko 20-tak modelara iz Krusevca, Trstenika, Paracina i Beograda.

Pozdrav iz Krusevca !!! ()-()

Offline n3mke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 811
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #20 on: June 05, 2010, 09:50:22 PM »
Prvenstveno zelim da se zahvalim svima na organizaciji skupa, ukusnom gulasu i lepom druzenju.
Hvala  ()-()

Koji su se uplasili kise mnogo su propustili!
Nadam se da ce neko postaviti slike :)

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #21 on: June 05, 2010, 11:39:50 PM »
Dobro drustvo,skoro je ponoc i niko nista ne pise?Dokle cete me drzati u neizvesnosti????

Pozzz Cane

Offline ivanmagd

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 816
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #22 on: June 06, 2010, 12:46:57 PM »
Nemke ne bih ja potcenjivao ni ono jagnjece, a i od mene veliko hvala za dobro druzenje i lepu organizaciju koju zamalo da upropasti kisa, sve pohvale organizatorima za organizaciju letelista, pozdrav za Dejana i Darka koji su dali sve od sebe da ovakvi skupovi zazive i u njihovom kraju.
Pozdrav Ivan

Offline aco

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 218
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #23 on: June 06, 2010, 07:08:13 PM »
Veliki pozdrav i sve pohvale za organizatore skupa.Prlepo druzenje cak ni povremena kisa nije mogla da pokvari.

Offline stevapn

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 498
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #24 on: June 06, 2010, 09:47:45 PM »
Dobro drustvo,skoro je ponoc i niko nista ne pise?Dokle cete me drzati u neizvesnosti????

Pozzz Cane
Strašno je to kad imaš opasnu ženu, pa ti ne da da radiš šta oćeš ;) ;D

Ukratko, kiša je pokvarila koncepciju celog Aero mitinga, koji je odložen, ali su gosti sa RC napravama izvadili stvar! Planirano je da imamo naših sat vremena u okviru mitinga, a posle klope, letenje dok se ne potroše gorivo i baterije. Obezbedili smo i Bahus" Na Eks" sokiće, međutim slabo su se pili. Izgleda da je pivo ono što pokreće ovakve skupove, pa će da promenimo tečnost za sledeći put. Bilo je lepog i zanimljivog letenja, druženja, a ja sam kao početnik, koji još nema proletelo :( , dosta naučio. Bilo je čudnih jedrilica za Glow motoima, 3D aviončića koji lete u mesto sa nosom na gore, Jet Sejber sa elisom :), leti kao šašav, neko čudno krilo koje sleće u ruku ko frizbi, jedrilice koje lete ko zmaj na sajli :) i sleću u kovitu, jedrilica koja ne ume da sleti pa leti po 3 sata, dvokrilac koji leti 5km/h  :)aplauz... Uglavnom, meni se svidelo i oću još :)! Hvala svima koji su došli, od kojih sam puno naučio, a potrudićemo se da sledeći put bude još bolje!

Offline stevapn

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 498
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #25 on: June 06, 2010, 09:50:21 PM »
Evo i malo slika. Kao svaki kreten, poneo sam prazne baterije, a pune ostavio u punjaču!  :sljus
























































Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #26 on: June 06, 2010, 10:03:36 PM »
eh,stevo druze,de me nadje????jbg,tako je to,ona zena iz eu,sta da radim,tamo su taki zakoni,ja nemam di sad.

e ljudi moji svaka vam cast,kad ste se sakupili i ujedinili!! jeste sigurni da ste svi SRBI??Ako jeste,BRAVO (res),tako i treba,jednom i za svagda i svugde da tako bude.da nas spaja sve sto spaja i druge,da se druzimo da se zezamo i uzivamo.
lepo je ovo bilo i zao mi je sto nisam i sam bio.imao sam zelju,al ne i vreme.al ne se brinem,bice ovoga,kako je pocelo,jos i vise i na svim mestima.

dajte jos neku sliku,neki video,komentare,da se vidi da vredi...

pozdrav za sve,uz nadu da ce uskoro jos neki skup

cane

Offline Dakyle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 170
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #27 on: June 07, 2010, 11:03:52 AM »
Pozdrav drugari,

Ne mozete zamisliti koliko mi je drago da ste bili zadovoljni, izvinite ako je bilo nekih propusta, ipak meni je ovo prvo organizovanje ovakvog skupa. Sve ovo je jedan uvod za dogadjaj koji boze zdravlje pripremamo za septembar mesec, gde se nadam da ce nas biti u sto vecem broju. Slika ce jos biti, malo strpljenja samo, imali smo i profesionalnog fotografa (igrom slucaja medju nama) pa ce biti lepih slika.

Pozdrav svima koji su bili na skupu sa zeljom da se vidimo uskoro.

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1458
  • teramo ga jako
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #28 on: June 07, 2010, 03:59:48 PM »
Ja kao pomagalo ili glavno smetalo ovog skupa mogu samo da kazem da je bilo jako lepo i jako druzeljubivo ,
skup je bio na zavidnom nivou organizacije kao i klopa o kojoj nema prigovora i naravno Pohvala DOMACINU ORGANIZACIJE DARKU,
zao mi je za one koji nisu bili ali zato eto imaju fotke po malo neka listaju i vide kako je bilo ,
e da da napomenem Vojska je bila jako puno zadovljna nashim nastupom ,to sam cuo iz pouzdanih izvora ,eto ako neko nije cuo sad zna
Zeleo bih da ovom prilikom pohvalim najmladzeg ucesnika letaca Nemketa i zelim mu shto vishe modela u zivotu i naravno samo tako neka nastavi
decko me je stvarno odushevio kordinaciom letenja i kordinacijom komandovanja modela ,precizno nema shta
Kako Nemketa tako i sve prisutne goste pozdravljam sa jednim lepim VEDRO :)

Offline n3mke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 811
Re: Aero miting Paracin 05. Jun
« Reply #29 on: June 07, 2010, 04:19:05 PM »
Dejane SRECAN RODJENDAN. Zelim ti puno srece, modela i novca naravno :P  ()-()

Skup je fantasticno organizovan, tako da nema da brinete nista sve od sebe ste dali pa cak i vise.
Uzivajte i puno pozdrava do sledeceg vidjenja!!!  (<--)
« Last Edit: June 07, 2010, 04:21:17 PM by n3mke »