Author Topic: je li moguc oporavak celije?  (Read 2961 times)

Offline remotee

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
je li moguc oporavak celije?
« on: December 18, 2009, 10:47:50 PM »
slucajno sinoc spojim + i - pogresno(obratno) na kontroler i od tada 2 celije rade a 3 mrtva...zanima me da li je moguca reinkarnacija ?:) a ako nije mogu li nekako da skinem mrtvu celiju?

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: je li moguc oporavak celije?
« Reply #1 on: December 19, 2009, 09:46:14 AM »
I da je ozivis nikada vise nece raditi kao pre. Narvno da mozes da je skines.

poz
Veljko

Offline enes

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 572
    • www.rcmodeli.hostzi.com
Re: je li moguc oporavak celije?
« Reply #2 on: December 19, 2009, 12:25:35 PM »
Desavalo mi se isto par puta da neobratim paznju na svog sina i da on pogresno prespoji zice nedesi se nista bitno celije su ok! sve 3! ali kontakt na 1 od njih se istopio pri samom dnu da nisam mogao da je zalemim! Znaci nije se unistili sigurno! probaj samo da vidis da li je skorz istopljena traka koja viri iz baterije ili samo na vrhu!?

Offline remotee

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: je li moguc oporavak celije?
« Reply #3 on: December 21, 2009, 11:50:35 PM »
Desavalo mi se isto par puta da neobratim paznju na svog sina i da on pogresno prespoji zice nedesi se nista bitno celije su ok! sve 3! ali kontakt na 1 od njih se istopio pri samom dnu da nisam mogao da je zalemim! Znaci nije se unistili sigurno! probaj samo da vidis da li je skorz istopljena traka koja viri iz baterije ili samo na vrhu!?

upravo to mi se desilo...

na slici se vide trake(crvenim) ali desna strana je problem jer je traka kratka pa sam mislio da malo ovaj omot(zuto oznaceno) zavrnem 2-3mm da bih mogao da zalemim...smijem li to uraditi da ne ostetim celiju?