RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > JET MODELI

SU-37

(1/43) > >>

IvanGrozni:
Našao sam na internetu plan za MIG29 i SU37 od deprona debljine 6mm. Kako se ovde ne može naći depron, kupio sam izoflor od 3mm jer sam planirao jedan drugi model, tako da sam spajao dve table od 3mm u jednu od 6mm (za buduće modele kupiću izoflor od 6mm). Plan za MIG29 odštampao sam i isekao delove uz pomoć skalpela i stigao do farbanja, što nisam učinio jer su se ivice izoflora krzale prilikom sečenja. Tako da sam napravio HotWire sekač, i krenu iz početka ali sa planom za  SU-37.
Evo i dve fotografije za početak, a kako ga budem dovršavao, postaviću još.
Prvo izoflor:


Isečeni delovi:
PS Trup sam sekao iz tri dela i onda sam ih spojio. Inače sve lepim sa moment wood lepkom

Ostalo sledi  ...

Nikola pantLA:
koji ce setup da ide, ima li elerone

IvanGrozni:
Delovi će ići isti kao i za zoljicu od tibeteagla. Nema elerone, sve će biti u delta mixu. Inače imam još 3-4 plana za ovakve avione, MIG29, EurofighterTyphon, F22, F16, F18.  Video sam i tvoj MIG35, na istu su foru svi ovi modeli. Samo još da  (<--)

Nikola pantLA:
ok, ja sam moj mig malo uprostio, smanjio i olaksao sad je bez setupa tezak 50g , jer je plan bio za veci model verovatno je taj su-37 110 X 75 tako nesto? Ako vec nisi kupio setup ja bih ti preporucio drugi motor.  (<--)

IvanGrozni:
Naveo si tačne dimenzije. Reci za setup, mada sam naručio motor, ali se može iskoristiti za nešto drugo.
Inače počeo sam da ga farbam, nešto crnom a nešto sivom metalik bojom. Koristim bezbojni parket lak sa kombinacijom crnog pigmenta (Dipi) i sivu metalik boju  (kupljenu preko weba u www.creatinas.co.rs). NAmeravam da mu iscrtam i šare tj. spojeve, ali o tome uz fotografije.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version