Author Topic: Nova ptica MT-180  (Read 2650 times)

Offline yu7zex

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
Nova ptica MT-180
« on: September 23, 2012, 10:50:39 PM »
U subotu kupljena nova ptica  ;namig

21-22.09.2012 U Lindingeru se odrzavao Oktobar fest.Posto nije daleko od naseg mesta gde
boravimo moja verenica i Ja odlucili smo da odemo.
Meni su trebali neki delovi za Cessnu i jedrilicu.
Kada je videla helikoptere odusevila se  (:sok:),jedva sam je odgovorio da ne kupi THUNDER TIGER X50  ") :sljus
Inficirala se i ona pored mene,ali nisam znao da je virus u tolikoj meri mutirao.  :_D
Navalila da kupi neki model pa to ti je.Vidim ja djavo odneo salu,nego pomazi pri odabiru (tesko zabu u vodu naterati) :big smile

Kao prvo nikada nisam vozio helikopter pa cak ni na simulatoru, sve do sada sa cime sam leteo su bili avioni i jedrilice,
kao drugo necu da to odma bude neki 3D i jos benzinjara,kao trece ne znam sta da gledam,sta je to bitno kod helikoptera. mmmm
I na kraju se odlucimo za ovaj model http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1643_1644&products_id=9700808
Specifications:

     Main Rotor Diameter: 400 mm
     Total length: 438 mm
     Weight: 238 g
     Main Drive: 370
     Power Supply: Li-Ion battery, 7.4 V/700mAH
     Gyro: installed

Dosao je i taj trenutak poletanja, Anica je imala tu cast.Veoma brzo je savladala tehniku letenja.  :)aplauz :)aplauz :)aplauz



Posle je dosao i na mene red...



Evo jos malo slika..  (photograf)






Model leti fenomenalno,veoma je stabilan i lak se za pocetnike.
Duzina letenja sa baterijom tipa: Li-ion 700mAh je od 7-10 min vise nego ocekivano.

Negde na netu sam nasao da je to kopija modela Double Horse 9116.
E sad, jedino sto ne znam koliko ce da traju motori sobzirom da su sa cetkicama?  mmmm
Ċ½eljko