Author Topic: Link sa planovima  (Read 3701 times)

Offline igorpl

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 391
  • Joj što volem što sam PRIMITIVAN
Link sa planovima
« on: November 14, 2014, 07:16:54 AM »
Na torentu nađoh neke planove. Na žalost ako nekome treba neka me kontaktira na PM pa ću mu poslati link pošto videh da se ovde poštuju autorska prava i mrzi piraterija!!!!
U pitanju je 4.3 GB planova svega i svačega ima samo 4 lechers-a a nijedan seeder ali fajl sam skinup 98,9% što je skoro sve.
Požurite ima svega zanimljivog a najvažnije je što su mnogi planovi u autokedu pa mogu direktno na laser.
Planovi su sortirani i po abecednom redu i po kategorijama, ima čak i raketa i raketoplana i svega što je vezano za raketno i avio modelarstvo
 
A sa još nešto sam zaboravio da pitam a to je ima li neko plan marabou DLG pošto vidim da je proizvođač stavio providn foliju i stavio sve na izvolite pa može lako da se prekopira? Zam da će sada da me napadnu oko autorskih prava  slično ali ovo je Srbija pa da imamo plate od po 2000-300 eura, dolara, i slično retko ko bi se bavio zezanjem sa pravljenjem modela
« Last Edit: November 14, 2014, 07:27:38 AM by igorpl »
Joj što volem što sam PRIMITIVAN

Offline banbo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 612
Re: Link sa planovima
« Reply #1 on: November 14, 2014, 11:25:50 AM »
Dalje od toga nece moci, kod mene stji vec 4 meseca i dalje od toga nije mrdnuo :)
Make things as simple as possible, but not simpler.

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Link sa planovima
« Reply #2 on: November 14, 2014, 02:47:54 PM »
Ako je neki torrent u pitanju, probajte da otvorite to sto je downloadovao. Moze se desiti da je tih 98.9% dostupno. Nekad to moze da upali. Naravno prvo ugasite microtorent (ako to koristite za download).

Offline igorpl

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 391
  • Joj što volem što sam PRIMITIVAN
Re: Link sa planovima
« Reply #3 on: November 14, 2014, 06:36:27 PM »
Ja ne vidim razlog zašto je neupotrebljivo.
Fajlovi su uglavnom svi tu i sve može da se vidi čak i bez gašenja torrenta.
Skinuo mi je 99,8% tj sve sem jednog fajla a koga briga za jedan plan kada ih ima milion
Joj što volem što sam PRIMITIVAN

Offline banbo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 612
Re: Link sa planovima
« Reply #4 on: November 14, 2014, 08:00:57 PM »
Mala korekcija, kod mene je 99.6% i upload limit je na 10mbps pa ko voli nek izvoli, osim 16 Mb koji fale, sve ostalo je dostupno i upotrebljivo. Na zalost vecina su nacrti nekih modela, a ne softwer koji je vec prevazidjen  :(
Make things as simple as possible, but not simpler.

Offline igorpl

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 391
  • Joj što volem što sam PRIMITIVAN
Re: Link sa planovima
« Reply #5 on: November 14, 2014, 09:23:25 PM »
Pa ok ima svega pa ko voli nek izvoli.
U ostalom meni je dovoljna samo i slika rebara na primer pa ću u korelu povećati i nacrtati na osnovu tih slika....
Joj što volem što sam PRIMITIVAN

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Link sa planovima
« Reply #6 on: November 15, 2014, 09:31:35 AM »
Mala korekcija, kod mene je 99.6% i upload limit je na 10mbps pa ko voli nek izvoli, osim 16 Mb koji fale, sve ostalo je dostupno i upotrebljivo. Na zalost vecina su nacrti nekih modela, a ne softwer koji je vec prevazidjen  :(

Pa, jel moze link ?