Author Topic: ko kaze da od modelarstva ne ....  (Read 15497 times)

Offline coka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 940
  • cuvaj brzinu, ona te nosi...
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #30 on: April 03, 2009, 03:26:28 PM »
 "Drugari" veliko vam hvala na recima podrske.
Naslikao je jednom jedan slikar sliku i izlozio je na prometnom mestu, da je svi vide. Pridje jedan obucar i primeti da je umetnik, greskom, naslikao na obe noge levu cipelu. Kada mu je to rekao, umetnik se zamisli, pa se zahvali obucaru na dobronamernoj primedbi. Obucar, ohrabren time sto je slikar uvazio njegovo misljenje, primeti i da senka ne pada na brk bas kako bi trebalo, i da su boje na odelu malo blede, te kako je pozadina malo suvise plava, nasta mu slikar rece
 " Obucaru, drzi se cipela".

 E pa moji obucari, ja sam priznao sta mi se desilo a to je mnogo vise nego sto mnogi rade.  Svako ko je dovoljno pismen da procita moj tekst, primetice da sam nekoliko puta naveo da je greska moja i ceo tekst je i napisan sa zeljom da upozorim druge pilote kako se nesto ovakvo vrlo lako desi, cak i ako imate neko iskustvo.
 Posto me je podosta ljudi licno pozvalo, svima se unapred zahvaljujem, a doticnim forumasima, da porucim da se ovih dana klone odlaska u Delta city.
 Vrlo verovatno ce se u narednih nekoliko godina bar 10-ak firmi profesionalno baviti ovakvim vidom snimanja, tako da ce te imati na pretek tema za pisanje.
 Svima koji su sve sto su rekli dobronamerno mislili, unapred se izvinjavam.
« Last Edit: April 03, 2009, 04:04:54 PM by coka »

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #31 on: April 04, 2009, 02:09:01 AM »
Coko zar si uopste posumnjao u lose namere pisanja ,lose je ne napisati nista vec u senci komentarisati tako da nema u tim redovima nista negativno ali smo imali potrebu da prokomentarisemo neki dogadjaj koji nije bas naivan.Treba imati petlje i mnogo samopouzdanja terati tu pticu u tim okolnostima sto moras priznati nije naivna rabota.
Naravno da si napisao da je greska tvoja ali si napisao da je tvoja greska sto je Tica pala a ne sto si tero ticu gde njen pad moze da povredi nekog.
Uvredio si mog komsiju obucara koji ima zavidnu kolekciju ulja na platnu i ja licno imam desetak ULJA  a nisam slikar i dosta poznajem slikarstvo jer volim da imam lepe slikice na zidu a ja sam trenutno ZIDAR.
Nismo mi komentarisali umetnicki dojam letenja vec mesto ,mozda su komentari bili preostri za tebe ,niko tebi neosporava umece ne bi dobio nadimak Profesor-letenja.
A ja licno bih voleo da vidim let te zivotinjke ,pretpostavljam da ce biti obezbedjenje da se posmatraci ne priblizavaju previse delu za snimanje.
Nadam se da ces nam reci kada ce biti ponovo letenje da vidimo ticu uzivo.


Pozdrav od  zidara Nebojse
« Last Edit: April 04, 2009, 03:08:11 AM by JRlotpi »

Offline Matić Dragan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 273
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #32 on: April 04, 2009, 09:04:35 AM »
gradjevinara koliko hoces i ostalih zanatlija, mozemo da osnujemo masonsku lozu, pa da zavladamo modelarskim svetom (yay) (yay) (yay)
ex pseudonijum: mat

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #33 on: April 04, 2009, 11:14:34 AM »
fale nam umetnici

Offline leonardofibonacci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 536
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #34 on: April 04, 2009, 07:06:13 PM »
Evo, ja se javljam!  :big smile
За живот ми мало треба: клавир, хлеб и парче неба!

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #35 on: April 09, 2009, 10:37:18 PM »
gradjevinara koliko hoces i ostalih zanatlija, mozemo da osnujemo masonsku lozu, pa da zavladamo modelarskim svetom (yay) (yay) (yay)
http://www.rgls.org/sr/index.php
evo ovde mozete da se registrujete

Offline Galjega

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #36 on: July 07, 2009, 04:25:29 PM »
Da li je istina da je ovaj helikopter opet pao u subotu 4.jula i to direkt u vodu u Adu Ciganliju? Cuo neko nesto o tome?

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #37 on: July 13, 2009, 04:52:44 PM »
i ja sam nacuo ali nisam siguran pa nebih da dezinformisem

Offline robi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 71
  • sad si gore,sad dole
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #38 on: July 13, 2009, 08:56:40 PM »
Ja znam 100 % da je pao u Dunav !
Načuo sam a je nastao problem na main gearu i ostao je bez pogona !

Offline coka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 940
  • cuvaj brzinu, ona te nosi...
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #39 on: July 14, 2009, 12:13:06 AM »
 Ja sam cuo da se sudario sa letecim tanjirom i da je tom prilikom ozbiljno povredjen Foks Molder, a da je Dejna Skali tuzila firmu Aerophotography.
 Izgleda da je to sve iz vazduha snimila i ekipa serije "Carsijski abar", ali da je snimak ukraden iz reportaznog vozila.

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: ko kaze da od modelarstva ne ....
« Reply #40 on: July 14, 2009, 12:16:31 AM »
Coko, ako si mi stvarno povredio Skali i Moldera, nadrljao si...