Author Topic: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?  (Read 8909 times)

Offline powersasa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« on: March 31, 2009, 02:18:53 AM »



i zanima me koji je ovo helis ?



Nalazim se u bg-u

Hvala na odgovorima ;)
« Last Edit: March 31, 2009, 08:14:48 PM by powersasa »

Offline doajen

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 100
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #1 on: April 01, 2009, 12:05:09 AM »
Novi Beograd, novi MERKATOR, prodavnica TURBO LIMAC (kod samoposluga restorana, suprotna strana od crkve)

OFFY, prodavnica decjih igracaka , na samom autoputu (ne bas na voznoj traci malo gore, na bregu), prilaz preko puta hale sportova (nove) ili na mestu grcke pijace. Desna strana autoputa u pravcu "Nis"

Offline doajen

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 100
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #2 on: April 01, 2009, 12:20:56 AM »
Hughes-a 300, sam video kod, izvini, nisam bas siguran,  IDEA-e ili RODE, Megastor-ova, takodje na Novom Beogradu,  iza vertikalno postavljenog pravog "ORLA".Ako ovo proglase reklamom, onda greh na tvoju dusu! U mojoj nema vise mesta, pregresan sam!

Offline powersasa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #3 on: April 01, 2009, 01:57:04 AM »
Znam gde se sve to nalazi nego me zanima ta prodavnica turbo lima.. jeli se ona nalazu unutar novog Merkatora ? Koliko sam ja razumeo da :)

U merkatoru, sad sam nasao na netu. Tnx ;)

Hvala vam na odgovorima :) (<--)

Gledao samu onoj radnji na sajmu sto sse nalazi u onom prostoru sto spaja hale, ali oni imaju neko od stiropola i neki bzv plasticni :)
« Last Edit: April 01, 2009, 02:06:48 AM by powersasa »

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #4 on: April 01, 2009, 10:49:19 PM »
Turbo limac je Hrvatska firma na nasem trzistu,a imate sve to u domacoj firmi DexiCo u Delta sitiju i u Sava centru ima dosta stvari za modelare cak i setova za AIRBrush treba tamo svratiti i pogledati.
Kupujmo kod domacih sto bi Ameri rekli.

Offline leonardofibonacci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 536
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #5 on: April 01, 2009, 11:02:10 PM »
Mislim da u Dexi-u nema mnogo, sto se tice RC-a, sve su to igracke, ali ima mnogo Revell-ove opreme. :mhm
За живот ми мало треба: клавир, хлеб и парче неба!

Offline powersasa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #6 on: April 02, 2009, 03:52:44 AM »
U prevodu ne ginu mi prodavnice igracaka :)  ok, prezivecu :)
Ja sam mislio da sad imaju neke posebne rc radnje koji prodaju te srvarcice ... :jaki:

Offline powersasa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #7 on: April 03, 2009, 02:30:31 AM »
Covek obrisa post  ??? ??? ??? ???

Znam da ima rc radnja na sajmu, na ustanickoj... ne znam vise :)

Offline powersasa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #8 on: April 04, 2009, 08:09:42 PM »
Bio sam u mercatoru u turbo limavu, u dexicu u delta cytiu i nema hughes 300  :(

Sve neki stiropolski bzv

Offline drjack

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1251
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #9 on: April 30, 2009, 03:35:19 PM »
Ima kod cigana  na buvljaku u Bubanj potoku svake subote prodaju  i taj veci helikopter a ponekad i ove male. Ali dobro pazi jer pola od toga je neispravno. Snabdevaju se kod Kineza u Pancevu (gde isto ima jedna prodavnica koja povremeno ima)
Ako uzimas taj veci , vodi racuna da ima samo 2 kanala tj komandu gasa koja ima 3 koraka  i komadu levo desno. Mora dobro da se utrimuje
tacnije da mu se polozaj baterije lepo namesti. Jos jedan je problem sto mu je domet radio komande 50m pa je vrlo tesko da ga odrzis u dometu a kad ispadne iz dometa pada ko kamen i sigurno se lomi. Na vetru je totalno neupravljiv.  Inace ciga ga reklamira da moze da nosi 600 g. tereta sto je cista glupost ko i sve sto prica.
Po meni je vise dobar kao ukras u sobi nego za letenje. Ti mali su druga prica ali ako ih kupis na pravom mestu. Ja sam moje dobavio iz Amerike i lete odlicno u sobi iako imaju samo dva kanala. Pune se iz daljinskog i mogu da lete desetak minuta. Bilo ih je i u Ruzveltovoj u onom novom trznom centru na spratu u prodavnici igracaka. (<--) (<--)

Offline powersasa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #10 on: April 30, 2009, 08:20:15 PM »
Hvala drjack :)

Vec sam se odlucio za veci, kupicu hk 450 ali u svakom slucaju svaka informacija je dobro dosla :)

Hvala jos jednom ;)

Offline damirmih

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 402
  • Keep it simple.
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #11 on: May 01, 2009, 01:07:18 PM »
Oba modela sam video preko puta Beogradjanke prodavnica apollo toys. Verovatno ima, ako slucajno ne onda je to trenutno. Vredi proveriti.

PS. Imao sam ovaj donji mali model. Jako je zanimljiv i moguce je lepo trimovanje ali je lomljiv i lako pada posto nije sampion u upravljivosti. Imam rezervne rotore ako nekome treba.
« Last Edit: May 01, 2009, 01:09:31 PM by damirmih »
Keep it simple.

Offline stevapn

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 498
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #12 on: May 05, 2009, 10:14:44 AM »
Imao sam ovaj malecki, što se puni iz komande. Zanimljiva igračkica za po kući. Mom se prvo prekinula žica do zadnjeg rotora, pa sam morao da stavljam nove, da bi na kraju prsla glavna elisa :). Dugo je lepo leteo sa elisom zalepljenom selotejpom, a na kraju se skroz slomio onaj nastavak gore za stabilizaciju. Neko reče da ima elise za njih. Gde, koliko koštaju?

Offline damirmih

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 402
  • Keep it simple.
Re: Gde u bg-u da kupim hughes 300 ?
« Reply #13 on: May 05, 2009, 08:16:27 PM »
Imam ja elisu ostala mi od mog, poklanjam....

damirmih@gmail.com
Keep it simple.