Author Topic: kutija za baterije  (Read 5166 times)

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
kutija za baterije
« on: March 05, 2020, 05:28:00 PM »
Iskreno nisam znao u koji topik da stavim moje pitanje???
Pre par godina sam video da je jedan nas drugar iskreno i ime sam coveku zaboravio napravio kutiju za stanicu,secam se bila je spektrum stanica u pitanju! Imao je neki avio- model iz drugog svetskog rata od epo pene mislim da je bio! Sad ako neko zna coveka bice mi jos lakse  (yay).
Naime gde mogu u Bgd da isecem onaj tvrdi sundjer i da napravim unutrasnjost kutije za baterije, ima li to ko da radi usluzno?
Probao ja skalperom pa to je ruga i sramota kako je ispalo a hteo sam da napravim unutrasnjost kutije za 16 baterija tj da usndjer ima pregrade iz jednog komada, ako jeko zna neka javi na forum ili na viber na telefon 064 33 04 665 Goran a svima vama poznat po nadimku SOVA.
ex pseudonijum: sova

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1457
  • teramo ga jako
Re: kutija za baterije
« Reply #1 on: March 05, 2020, 08:30:30 PM »
gosn gorane sve se to radi toplom zicom kao za stiropor stirodur ,ja sam radio kutije za neke avio delove gde mi je bilo striktno receno da svaki deo mora imati svoje sediste i poziciju u kutiji ,radio sam preko zablona a sekao tvrdi crni sundjer kao za muzicke kutije ,problem je samo pozicionirati sablone inace kad krene zica to extra reze ,em lepo zatopi povrsinu em bude isecena pod konac,rado bih postaviosliku kutije ali nesmem jer mi je tako u ugovoru ,sve sto radim da nesmem nigde da prikazujem

pozdrav Dejan _ts

vedro

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: kutija za baterije
« Reply #2 on: March 09, 2020, 12:54:33 PM »
Zvao nekoliko momaka koji seku laserom ,kazune mogu seci 30mm laserom jer ga suvise topi. Na kraju je skalper odradio uz veliko strpljenje i bol u zglobu :hehe :hehe
ex pseudonijum: sova

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1457
  • teramo ga jako
Re: kutija za baterije
« Reply #3 on: March 09, 2020, 01:16:25 PM »
Sa si probao sa vrelom zicom nista te nebi bolelo  ()-()

Offline rajevic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 460
  • Jumper T16 Pro with EdgeTX
    • Rajevic
Re: kutija za baterije
« Reply #4 on: March 10, 2020, 09:20:34 AM »
Da se nadovežem sa jednim ptanjem gde taj sunđer može da se nađe kod nas u Srbiji?

Offline uros2002

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 469
    • https://www.facebook.com/RC-modeli-1688376258042085/timeline/
Re: kutija za baterije
« Reply #5 on: March 10, 2020, 09:38:57 AM »
Pozdrav,

Evo i ja da se nadovezem.

Ja sam porucivao sundjer za kofer za stanicu. Ljudi seku na mere koje vam trebaju. Postoji i mogucnost secenja oblika koji zelite.
https://www.kupujemprodajem.com/Namestaj/Ostalo/Sundjer-ambalaza-za-pakovanje-i-zastitu-proizvoda-59809797-oglas.htm?filter_id=339529


Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: kutija za baterije
« Reply #6 on: March 15, 2020, 12:57:30 PM »
Ja sam ovde kupovao sundjer: http://eurofoam.co.rs/cnc-rezanje/
ex pseudonijum: sova