Author Topic: Japan papir  (Read 3901 times)

Offline Dragansu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Japan papir
« on: April 16, 2019, 01:24:02 PM »
Pozdrav
Pronašao sam na forumu ove teme ali su stare, da li neko zna gde se može naći Japan papir ili neka zamena za njega.
Treba mi za model koji neće leteti probao sam sa salvetama, paus papir, papirne maramice i nisam zadovoljan sa izgledom.
Nabavio sam i jedan list pirinčanog papira koji se koristi za torte ali je taj jako debeo sada čekam tanji da probam.
Hvala unapred na odgovoru.

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1459
  • teramo ga jako
Re: Japan papir
« Reply #1 on: April 16, 2019, 02:48:04 PM »
Vidis dal nema slucajno u CVM japan papir

Salvete su razlicite .neke imaju pvc u sebi a neke su od celuloze .ja sam presvukao bio jedan model sa crvenim salvetama i lepo se uteglo i naleglo na konstrukciju . Znam da su bile troslojne i da sam sekao onaj reljef sto je utisnut u njima ,koristio unutrasnje parce mozda neki 170x170mm

Offline Dragansu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: Japan papir
« Reply #2 on: April 16, 2019, 04:20:08 PM »
Zvao sam i njih sve kontakte koji su navođeni u prethodnim temama sam kontaktirao, probaću sa filc papirom koji su spominjali u jednoj temi.
Moram da naglasim model je samo za ukras nije predviđen za letenje.
U svakom slučaju hvala

Offline Milos 94

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 453
Re: Japan papir
« Reply #3 on: April 16, 2019, 05:14:45 PM »
Japan papira je doskora bilo u kineskom centru u bloku 70 - prodavnica školskog i slikarskog pribora.

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1459
  • teramo ga jako
Re: Japan papir
« Reply #4 on: April 16, 2019, 07:32:17 PM »
Koje boje ti trba japan papir i kolioo tabaka da vidim kod mene u knjizari da li ga jos poseduju koliko se secam cena je oko 400dinara po tabaku

Offline Dragansu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: Japan papir
« Reply #5 on: April 17, 2019, 06:30:17 PM »
Hvala snašao sam se za sada taman koliko mi treba