Author Topic: Poseta drugarima iz Banjaluke  (Read 2272 times)

Offline Savo

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 56
Poseta drugarima iz Banjaluke
« on: February 26, 2019, 02:21:25 PM »
Pozdrav svima, malo sam zakasnio sa ovom temom iz nekih mojih odredjenih razloga, ali evo ipak da okačim par slika i po neku reč... Nakon "Rc Open Fly Banjaluka" mitinga 2018-e godine za koji mnogi od vas znaju i neki su vec i prisustvovali istom, upoznao sam sjajne ljude sa kojima sam ostao u baš dobrim odnosima. Početkom februara 2019, dobio sam poziv od Dejana Golića koji je inače vrhunski modelar i pravi majstor ovog hobija da budem njegov gost jedan vikend. Naravno otisao sam i nisam se pokajao ni jednog trenutka i ako smo prilično daleko, nekih 420 km u jednom pravcu  (fiu) Da ne bih duzio previse  rečima evo par nekih slika njegovog hangara i kako on pravi modele na svoj način bez ikakvih lasera i cnc mašina, dve ruke čuda mogu da učine i za to mu skidam kapu!
Da krenem prvo njegov novi projekat, u pitanju je Fokker Dr1 skala 1/3





A evo i slika kompletnog hangara




Ja mali pa jedva drzim ovo čudo






I posebno da se zahvalim na poklonima koje sam od Deja dobio




I evo na kraju da se pogleda jedno remek delo koje je radio za slovenca Matiju a u pitanju je Valkyric Jet model sa turbinom



I par zajedničkih slika





Već se planira miting za 2019 godinu tako da će svi biti obavešteni na vreme i biće jako lepo kao i prosle godine!

« Last Edit: February 26, 2019, 02:38:24 PM by Savo »

Offline Cw1X

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
Re: Poseta drugarima iz Banjaluke
« Reply #1 on: February 26, 2019, 03:26:30 PM »
Upoznao sjajne ljude koji ne uključuju Danijela  oo))

Nego, šteta što si baš potrefio loš vikend pa nismo letili ali sljedeći put će biti bolje. Možda bude i pajpera nekih  :big smile

Offline Marcell

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 119
Re: Poseta drugarima iz Banjaluke
« Reply #2 on: February 26, 2019, 03:33:34 PM »
Leteo je i jedan pravi Volksplane u Novom Sadu
https://www.airliners.net/photo/Untitled/Evans-VP-1-Volksplane/958417

Offline Savo

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 56
Re: Poseta drugarima iz Banjaluke
« Reply #3 on: February 26, 2019, 04:15:36 PM »
Taman posla Cwix, nisam tebe zaboravio. Nisam navodio sve po imenu ali se podrazumevas i ti naravno!  (res) A sto se tiče Volksplane nisam jos krenuo da ga pravim dok se Pajper ne zavrsi  (<--) Svakako jedva cekam da ga vidim na nebu  (pijanoo)

Offline Gproject

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Poseta drugarima iz Banjaluke
« Reply #4 on: February 26, 2019, 04:24:59 PM »
Hvala Savo na lijepim rijecima. Uvjek si dobrodosao. Nadam se skorom vidjenju,ako ne prije,onda u Skopju :big smile ()-()

Offline Savo

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 56
Re: Poseta drugarima iz Banjaluke
« Reply #5 on: February 26, 2019, 04:50:10 PM »
Ma nema na čemu Deki, to je tako kako sam ispričao. Vidimo se nadam se u Skoplju!  (pijanoo) (pijanoo)