Author Topic: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019  (Read 3434 times)

Offline Milos 94

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 453
Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019
« on: February 20, 2019, 05:57:33 PM »
Polako se približava termin takmičenja a još nismo ni sabrali utiske od prethodnog ... Pozabavili smo se mi  u RC sekciji AK ''Utva'' Pančevo kako da još više doprinesemo razvoju ovog našeg sporta. S tim u vezi rodila se ideja da se okviru već postojećeg takmičenja F5J održi takmičenje i za juniore.
Ima u našem klubu nekoliko klinaca koji imaju povećanu količinu takmičarskog duha pa zašto im ne izaći u susret. A voleli bi da odmere snage i sa nekim drugim klincima iz drugih klubova.
Propozijcije su iste one koje su važile prošle godine za seniore osim što se leti u 3 turnusa bez fly-off-a. Za početak im je to dovoljno.

Dragi roditelji, svi vi koji imate nekoga u familiji, komšiluku ili bilo gde, ko se ne stidi da kaže da je junior i pri tom nje stariji od 180 meseci povedite ga tog dana sa sobom i neka zaista uveliča ovo naše takmičenje.

Offline stevapn

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 498
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019
« Reply #1 on: March 28, 2019, 11:33:27 AM »
Kad se planira takmičenje?

Offline Milos 94

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 453
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019
« Reply #2 on: March 28, 2019, 12:23:31 PM »
Info

Offline SloMi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 402
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019
« Reply #3 on: April 11, 2019, 11:51:24 PM »
Vidim dosta novih ideja u raspisu za ovogodišnje RC takmičenje u Pančevu, Jedno od njih, ne i najvažnije, je paralelno takmičenje juniora i seniora. To mi nije baš najjasnije: da li se svi takmiče po istim pravilima ili juniori imaju neka druga pravila_

Drugo pitanje je po kojim se pravilima takmiči? Po pravilniku VSS? Gde to može da se pročita?

 

Offline Milos 94

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 453
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019
« Reply #4 on: April 12, 2019, 07:56:03 AM »
Zbog povećanog obima poslovanja u firmi, nisam u mogućnosti da preuzmem obaveze oko organizacije ovogodišnjeg takmičenja.

Za sva pitanja, predloge i obaveštenja obratite se kolegi iz kluba Damiru ili predsedniku kluba Siniši Šijačiću.

Kontakt:

+381 061 20 48 336

damirbeli@live.com

Offline SloMi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 402
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019
« Reply #5 on: April 12, 2019, 09:39:02 AM »
Izvini Miloše, pitanja nisam uputio tebi već organizatorima takmičenja koji se ovde oglašavaju, pod topikom Otvoreno prvestvo Vojvodine i Srbije 2019. Ako odgovore na moja pitanja treba da tražim telefonom  onda zaboravite da sam nešto pitao ...

« Last Edit: April 12, 2019, 09:46:03 AM by SloMi »

Offline Milos 94

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 453
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019
« Reply #6 on: April 12, 2019, 11:03:54 AM »

Offline guga

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 106
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019
« Reply #7 on: April 12, 2019, 10:32:51 PM »
Postovanim clanovima foruma.
Zelim da naglasim da se organizatori do sada nisu zvanicno oglasili na ovom forumu,vezano za takmicenje i kriteriume,trenutno tacnih informacija nema.
Sve informacije vezano za takmicenje ce blagovremeno,kad budu usaglasene,biti objavljene na forumu.
Ja molim clanove foruma ,kao i clanove aero kluba, da bez moje saglasnosti ne ostavljaju moj broj telefona.
Pozdrav.

Offline Milos 94

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 453
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije 2019
« Reply #8 on: April 13, 2019, 09:20:25 AM »
Kao autor ovog topika izvinjavam se:

 - što sam odgovorio na pitanje na mom topiku i uputio na pravi kontakt za sve u vezi takmičenja

- što sam objavio podatke već objavljene u biltenu na zvaničnom sajtu VSS


Kako ovaj topik nema više smisla, a u nadi da će se novi na istu temu uskoro otvoriti, molim moderatore da obrišu ovaj topik.