Author Topic: Potpecka pecina  (Read 3240 times)

Offline DMZ

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 177
Potpecka pecina
« on: June 03, 2018, 11:38:47 PM »

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: Potpecka pecina
« Reply #1 on: June 04, 2018, 08:58:05 AM »
 :)aplauz

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: Potpecka pecina
« Reply #2 on: June 04, 2018, 09:02:18 PM »
Svaka cast ,jos malo,pa sa gizmo-m zajedno u neki projekat  :big smile
Nije sramota učiti !!!

Offline DMZ

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 177
Re: Potpecka pecina
« Reply #3 on: June 05, 2018, 11:15:36 AM »
E sad... Poredis klinca koji vozi trotinet sa profesionalnim vozacem :)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: Potpecka pecina
« Reply #4 on: June 05, 2018, 06:55:03 PM »
 :)aplauz  (:good) jednog dana kad porastem   mmmm  ;namig
Nije sramota učiti !!!

Offline alzo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 406
Re: Potpecka pecina
« Reply #5 on: June 05, 2018, 07:00:20 PM »
Ma taj tvoj trotinet radi odlican posao, nagleda se ja sta sve ima lepo u nasoj nam domovini a da nisam imao pojma  :)aplauz (pijemo)

Offline DMZ

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 177
Re: Potpecka pecina
« Reply #6 on: June 05, 2018, 08:49:37 PM »
Hvala svima!

Offline DMZ

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 177
Re: Potpecka pecina
« Reply #7 on: June 05, 2018, 09:16:15 PM »
Skoro dve godine kako letuckam tu i tamo, i skoro godinu dana kako ti sto snimim okacim na youtube. Nemam nekih rezultata, pregleda, pratilaca, komentara... Pa cesto pomislim da nestk ne radim kako treba. Nikad mi cilj nije bila neka zarada ili jbm li ga sta, pa nisam ni radio na nekoj promociji i skupljanju pratilaca, ali iskreno, ocekivao sam vise. Ono prija coveku kad se to sto radis nekome svidja, i drago mi je da vas ima. Zato sam vam bezgranicno zahvalan na podrsci.

Offline alzo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 406
Re: Potpecka pecina
« Reply #8 on: June 05, 2018, 11:19:20 PM »
Jedna od glavnih stvari koja utice na broj pregleda su tagovi pomocu kojih se klipovi pronalaze pri pretrazi i pozeljno je staviti tagove i naziv klipa i na engleskom jeziku i to pocev od drzave,grada,mesta snimanja,teme klipa(priroda,turizam,istorija itd), nacina snimanja, kojom letelicom, kamerom, programom u kome je klip obradjivan, prkticno sve sto bi moglo da ponudi klip prilikom pretrage. Ne znam koliko si tagova ubacivao na klipove, ako nisi probaj nece da skodi  (thumb)
« Last Edit: June 05, 2018, 11:20:59 PM by alzo »

Offline DMZ

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 177
Re: Potpecka pecina
« Reply #9 on: June 06, 2018, 11:32:42 AM »
Ubacivao sam tagove, sve sto mi padne na pamet. U zadnje vreme ne, jer me mrzi, a nisam video neke rezultate. Probao sam i naslove na engleskom... Ma nije mi ni bitno. Nemam ambicije da budem youtube zvezda :) Zapravo, ljubav prema letelicama je dosla kao posledica ljubavi prema prirodi i lepim mestima. Svaki slobodan trenutak koristim za odlazak u prirodu, pa mi je palo napamet da ta lepa mesta mogu da vidim i iz neke druge perspektive. Zato je moje interesovanje za ove sprave prilicno ograniceno, i odnosi se iskljucivo na male kompaktne kvadove koje mogu da nosim svuda sa sobom i imaju solidnu kameru.
« Last Edit: June 06, 2018, 02:03:13 PM by DMZ »

Offline lazar89nis

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 281
Re: Potpecka pecina
« Reply #10 on: June 06, 2018, 11:56:11 AM »
Velika je muka da dobijes preglede :) ja sam slicno zaglavnjen kao ti stim sto ja slabo izbacujem video zapise. Max koji sam dostigo je 11k na video zapisu za krf sve ostalo je neka sica. ja sam odustao da obracam paznju za to i letim za sebe :)