RC MODELI AVIONA - SUS > MOTORI GENERALNO

Reparacija OS FS 70 i OS FXI 46

(1/2) > >>

sasa:
U koji bese rastvor je najbolje potopiti ove delove za dobro ciscenje,i zna li neko neki sajt de se mogu naruciti originalni lageri.
Hvala

sasa:
Zamenio bih mu i kariku pa ako neko zna gde ima neka javi  .

bjanko:
Sasa isprobaj ovo ja sam bio prezadovoljan a to je sipas u jednu serpu vodu i stavis delove od motora i sipas 2 ili 3 vece kasike sode bikarbone i i kuvas par minuta i videces rezultati su odlicni.Ako je bas mastan onda ponovi 2 puta .Samo pazi nemoj delove koji imaju gumene dihtunge i ostale delove koji nisu od metala da kuvas njih samo metalne delove.
Videces bice kao iz fabrike
Pozdrav  ()-()

batans:
Sjajan motor. Uvek je problem pozatvarati sve te otvore i spreciti da sredstvo dospe u unutrasnjost motora. Negde sam davno procitao da to ljudi ciste iskuvavajuci u antifrizu. Probao sam, odgovarajuca posuda, reso, antifriz, auspuh na dno posude a na vrhu mala gredica i zicom obesen motor tako da je samo cilindar zajedno sa svecicom bio potopljen. 10 min. kuvanja i motor kao nov. Probaj to sto je Bjanko rekao ili ovo sa antifrizom ali bih ja svakako prvo napravio test sa auspuhom.

dejan_ts:
pazi sta radis ,nije za zezanje a olako mozes ostati bez motora i ostane ti ruzna uspomena

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version