RC MULTIKOPTERI > MULTIKOPTERI GENERALNO

DJI Mavic AIR

(1/5) > >>

azoran:
Nova letilica iz DJI produkcije,nesto izmedju mavica i sparka.Tezine samo 430 grama,i uz autonomiju leta sa jednom 3S 2375 mAh LiCoO₂ od 21 minuta.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=661&v=39JD6M-5UR0

alzo:
Mali je stvarno cudo tehnike  :o

DMZ:
Meni zbog njega vec danima gore usi :) DJI je prilicno nekorektan prema svojim kupcima, ali sta da se radi kad jos uvek nemaju ozbiljnu konkurenciju.

tibeteagle:

--- Quote ---...ali sta da se radi kad jos uvek nemaju ozbiljnu konkurenciju.
--- End quote ---
Da i još dugo neće, jer je Apple Co. stao iza njih. On ima udela u DJI firmi i koriste se njihovi čipovi i ceo najmoderniji razvojni sistem i inženjerski potencijal, od dizajna preko elektronike do softvera. Kvalitet vredi ono što zna za cenu jednog boljeg eplovog pametnog telefona. Za njih je i optimalizovan DJI sistem...
 ;namig

DMZ:
Da, taj fazon. Spark recimo, a verovatno sad i Mavic Air, bukvalno je nemoguce koristiti sa Evropskim android telefonima onako kako je proizvodjac propisao, a svakako ne koliko toliko komforno. Ja sam se batrgao sa raznim karabudzevinama, i na kraju sam se predao i nabavio IPhone, i sad je to sasvim druga prica. Prema softveru zvanom IOs imam averziju, i na Iphoneu imam samo jednu aplikaciju - DJI GO4. Verovatno ce se taj trend nastaviti u beskonacno kad su u pitanju mali kompaktnu DJI dronovi. Znaci - prvo nabavis iPhone pa onda drone :) Ja svakako skupljam pare za Mavic Air i razmisljam sta da kazem zeni :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version