RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > TRENAŽNI MODELI

TIMBER bnf

(1/4) > >>

bora61:
Zahvaljujuci nasem drugaru Gospodinu Zajku   (res) , prosle godine sam dosao u posed Timbera bnf .

Do sada sam leteo na njemu oko 5h i sta reci osim da sam  prezadovoljan.
Nista na njemu nisam budzio, osim sto sam dodao malo postolje ( tacno ispod CoG pozicije ) za moju sjcam 4000 kamericu.
Ipak bih se zadrzao na  transportoj avijaciji, ne vidim sebe kao fighter pilota.



Evo linka ka istom ..

https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?2658105-E-Flite-Timber-1-5m-BNF-Basic-PNP

 

Stanko BG:
Kupio sam ovaj avion mom sinu Marku. On ima 8 godina. Već drugog dana letenja, sam je poleteo, leteo i sleteo. Ovo je savršen avion. Naročito pohvaljujem AS3X i SAFE tehnologiju koja prelepo funkcioniše. Istina, trebalo mi je nekih četiri sata da sve parametre podesim, ali kada sam podesio, dobio sam tri moda, pri čemu sam podesio da se u trećem modu sasvim isključuju sve funkcije autostabilizacije. Tada uspešno letim na nož.

Jednom rečju: prelep avion!



Milos 94:
Čestitamo Marku novi model. Puno letova!

bjanko:
Bas lepa ptica cestitamStanko

Stanko BG:
Evo i Makijevog poletanja, tačnije, dva njegova poletanja... letos smo uspeli, pred kraj sezone, da odemo četiri puta na letenje. Prvog puta je sam poletao, a drugog puta je uspeo da poleti i da sleti potpuno sam. Istina, povezani smo trener kablom, ali su moje intervencije bile minimalne - to se lako zaključi iz ovih poletanja:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version