RC MODELI JEDRILICA > ELEKTRO JEDRILICE

Folding pro na elepsasti trup ???

(1/3) > >>

mracni:
Imam jednu malu nedoumicu pa reko da se konsultujem sa vama ...

U sustini napravih trup za jedrilicu elipsastog oblika pa nisam siguran dali to smeta sklapajucem propeleru ... plasim se da ne kaci o trup ili zaglavi ... Vasa iskustva ???


Evo i slike trupa ...

Jedrilicar:
To se toliko brzo otvara, da imaš utisak da se raširi pre nego što počne da se okreće.
Bez brige.  (pijemo)

Jedrilicar:
Od čega je pravljena glava trupa, a od čega cev?

dejan_ts:
pa kad mogu na pravim jedrilicama sad da stavljaju sklapajucu elisu zasto nebi i ti stavio na tvoju,nemas brige oko toga da li ce ili nece elisa da ti zakaci za trup ,za sad koliko se bavim ovim hobijem nisam cuo za takav slucaj da se zaglavila ili da kaci negde na trup prilikom startovanja motora

moj savet bezi ruke od te elise inace kasapi da ne osetis ,vec imao vise puta iskustva sa takvom elisom

mracni:

--- Quote from: Jedrilicar on December 14, 2017, 11:22:13 PM ---To se toliko brzo otvara, da imaš utisak da se raširi pre nego što počne da se okreće.
Bez brige.  (pijemo)

--- End quote ---

Hvala na odgovoru , pretpostavio sam da nema brige ali sam ipak odlucio da pitam za svaki slucaj ... Iskreno do sad nisam montirao sklopiv prop pa eto ...


--- Quote from: dejan_ts on December 15, 2017, 03:32:28 PM ---pa kad mogu na pravim jedrilicama sad da stavljaju sklapajucu elisu zasto nebi i ti stavio na tvoju,nemas brige oko toga da li ce ili nece elisa da ti zakaci za trup ,za sad koliko se bavim ovim hobijem nisam cuo za takav slucaj da se zaglavila ili da kaci negde na trup prilikom startovanja motora

moj savet bezi ruke od te elise inace kasapi da ne osetis ,vec imao vise puta iskustva sa takvom elisom

--- End quote ---

Hvala na odgovoru i savetu , do sad sam se i obicnih plasio ali imacu na umu da budem jos oprezniji :D



Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version