Author Topic: Shotover U1 test - jumbo jet medju multikopterima  (Read 7352 times)

Offline MilosB

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 88
Re: Shotover U1 test - jumbo jet medju multikopterima
« Reply #15 on: July 01, 2017, 10:09:08 PM »
Gizmo možeš li da objasniš zašto bi se neko upuštao u ovu priču u odnosu na inspire 2, tačnije 12 full komada za istu lovu... Koja je fora?

Offline vpanin

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 243
Re: Shotover U1 test - jumbo jet medju multikopterima
« Reply #16 on: July 01, 2017, 10:19:02 PM »
Sto bi neko snimao film/reklamu/promo red-om ili arri kamerom kad moze telefonom. Moz da kupis 3000 ajfona 6 za te pare.

Offline MilosB

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 88
Re: Shotover U1 test - jumbo jet medju multikopterima
« Reply #17 on: July 01, 2017, 10:31:22 PM »
Sto bi neko snimao film/reklamu/promo red-om ili arri kamerom kad moze telefonom. Moz da kupis 3000 ajfona 6 za te pare.
Inspire 2 nije iphone... Pogledaj malo testove filmadzija koji su poredili baš sa arri...

Glup ti je druže komentar. Nisam pitao da bih dobio neki ironičan odgovor. Obesmišljavaš forum

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: Shotover U1 test - jumbo jet medju multikopterima
« Reply #18 on: July 02, 2017, 12:16:18 AM »
Super je Inspire2 i znam sta sve moze sa njim, ali se u nekim stvarima jednostavno vidi velika razlika u velicini senzora, dinamickom rasponu i optici.
Mnoge poznate i manje poznate face su mi jednostavno insistirale da hoce Alexu mini sa odredjenim objektivima i tacka.
Neki cak nece ni moj Red i moje objektive, vec iskljucivo ono sto vec znaju kakvu sliku daje i sta zele da dobiju na kraju i da uklope sa ostalim kamerama na setu (uglavnom Alexa mini).

Offline vpanin

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 243
Re: Shotover U1 test - jumbo jet medju multikopterima
« Reply #19 on: July 02, 2017, 08:59:50 AM »
Sto bi neko snimao film/reklamu/promo red-om ili arri kamerom kad moze telefonom. Moz da kupis 3000 ajfona 6 za te pare.
Inspire 2 nije iphone... Pogledaj malo testove filmadzija koji su poredili baš sa arri...

Glup ti je druže komentar. Nisam pitao da bih dobio neki ironičan odgovor. Obesmišljavaš forum
Eto ti covek lepo napisao. Klijenti imaju zahteve, a sve ima svoju cenu. Niko iole ozbiljan nece da snima ma ni sekund meterijala necim sto je ispod standarda produkcije. Porediti inspire 2 senzor/optiku sa bilo kojom kamerom kojom se danas snimaju veci(skupi) projekti je besmisleno. Nemoj da se ljutis, ja sam samo napravio banalno poredjenje. Eto ni ja se ne ljutim za ono "glup" mada nije kulturno.