Author Topic: Traxxas Slash 2WD & Traxxas Slash 4x4  (Read 3686 times)

Offline petarboj

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 55
Traxxas Slash 2WD & Traxxas Slash 4x4
« on: May 20, 2017, 02:35:08 PM »
Pozdrav dobri ljudi :)

Posto je danas bilo lepo vreme, resio sam da ga iskoristim na najbolji moguci nacin! Uslikam svoja dva Traxxas Slash modela! <said no one ever   oo)) >

Prvo sam kupio Traxxas Slash 2WD VXL. Bio je u prilicno dobrom stanju i skoro stock, osim tockova. Moj deo izmena: stavio sam mu alu poklopce amortizera, alu hubove i ugradio LED svetla. Vozim ga sa 2s LiPo baterijama. Vrlo zanimljiv model za voznju. 2WD pogon je taman toliko slabiji/nestabilniji od 4x4 da sa autom moze lepo da se zabavlja. Odlican basher model.

Posle nokog vremena sam nenadano naleteo na Slasha 4x4 za fine pare u austrijskim oglasima. Nisam ni slutio sta ce stici  ") Slash 4x4 TSM na kojem je sve bitnije zamenjeno za traxxas alu ili RPM. Driveshaftovi su MIP X-Duty. Motor i ESC su Team Orion Neon8/R8. T-Bone servo cover. Uglavnom, vrlo vrlo ozbiljno nabudzen Slash 4x4 . Ako sam dobro sabrao, ovaj slash je coveka od kojeg sam ga kupio (u kombinaciji sa 4 seta tockova i 4 baterije koje sam isto dobio uz njega) izasao skoro 1000e  ")  ja sam ga kupio za petinu te cene  :big smile . Vozim ga sa 3s LiPo baterijama. U kombinaciji sa TSMom ovo je cista dominacija snage i kontrole. Zbog ovoga je, bar meni, malo dosadan za voznju  (spava)  Za njega sam za sada porucio vislji battery mount, jer 3s baterije ne mogu lepo da stanu, jedan par crnih RPM armova (da ga malo utonim, prilicno glupa kupovina, ali jbg, kad sam vec pravio porudzbinu dodao sam i to  :big smile ) i RPM prednji branik jer je ovaj malo kritican (vrlo izgreban a na jednom mestu od dole se i deo plastike otkinuo, t bone je "stariji", tj vislji pa kaci kamencice, RPM bi trebao da je malo deblji na tom mestu).

Uglavnom, evo jedne grupne slike a tu je i album sa slikama koje sam danas napravio. Potrudicu se da ovde ostavljam neke moje izmene, moguce probleme itd.  (pijemo)

https://goo.gl/photos/XsTDjuUS95oec2Wq5

« Last Edit: May 20, 2017, 02:46:49 PM by petarboj »