Author Topic: Suhoj SU37 VELIKIH DIMENZIJA izoflor 6mm  (Read 49046 times)

Offline bjanko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 791
Re: Suhoj SU37 VELIKIH DIMENZIJA izoflor 6mm
« Reply #60 on: March 28, 2016, 05:24:06 PM »
Sasa pogledaj sta ovaj lik radi na momente imas utisak da je pravi , vrhunski model svaka mu cast

Offline sasadjuric71

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 255
Re: Suhoj SU37 VELIKIH DIMENZIJA izoflor 6mm
« Reply #61 on: March 28, 2016, 07:12:31 PM »
DA, sve ja te snimke znam jer sam sve sto sam znao pretrazio sto se tice SUKHOJA 37,ali ovo je mlogo manji model plus dva motora .MOJ MODEL JE DUGACAK SA MOTORIMA 165CM,a ovaj model ima negde oko metar i ovo je vise lici na 3D avion .Plus kao sto si video na predhodnom snimku ako ima pokretne motore ,sa njim moze da uradi sta hoce .ALI TREBA BITI I MAJSTOR ZA OVAKVU VOZNJU.Da se neko ne naljuti ali ja nisam video ni jedan video sa nasih prostora sa pravom 3D voznjom ,ni aviona ni helikoptera ima toga ali je to daleko od onog pravog (malo sam otiso na drugu temu ,ali ima veze sa ovim tvoim videom ) . (<--) (<--) (<--)

Offline sasadjuric71

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 255
Re: Suhoj SU37 VELIKIH DIMENZIJA izoflor 6mm
« Reply #62 on: March 28, 2016, 07:24:09 PM »
Ovo sam ja hteo da napravim ali nisam mogao nikako da skinem plan posto nije u PDF-U .Ako neko moze da skine plan nekase javi ,DXF,DWG . mmmm.
.

Offline zdravkovic novica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 69
  • pocetnik
Re: Suhoj SU37 VELIKIH DIMENZIJA izoflor 6mm
« Reply #63 on: April 17, 2017, 01:02:41 AM »
Sale svaka ti cast, sta si odlucio za motore?. Da li ubacujes edf?. Probacu da okacim slike da vidis kako ja napredujem.
Sara che biti veoma lepa, kopija srizi.
pocetnik

Offline vlada-r

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 243
Re: Suhoj SU37 VELIKIH DIMENZIJA izoflor 6mm
« Reply #64 on: April 18, 2017, 04:45:10 PM »
Strizi su za Mig-ove, a Ruski Vitezovi su za Suhoje.

Offline sasadjuric71

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 255
Re: Suhoj SU37 VELIKIH DIMENZIJA izoflor 6mm
« Reply #65 on: April 18, 2017, 07:41:46 PM »
Ma covek pomesao ,poslao sam mu plan da  napravi mig 29.Pa posto je odusevljen Migom 29, on pomesao naziv sa Sukhojem su 37 Ruski  Vitezovi,prvi mu je model da pravi sam pa razumem coveka a i vi mu ne zamerite ,samo napred NOLE  :)aplauz  (<--) (<--) (<--)

Offline vlada-r

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 243
Re: Suhoj SU37 VELIKIH DIMENZIJA izoflor 6mm
« Reply #66 on: April 19, 2017, 12:27:46 AM »
Svi smo mi nekad bili pocetnici, ali ako hoces nesto da pravis valjda se prvo informises o modelu o karakteristikama o svemu sto te zanima za taj model. A ne da se upustas u nesto golobrad, ne zelim ja nikog da vredjam. Ako se neko nasao uvredjen ja mu se izvinjavam, ali postoji nesto sto mora da se zna pre pocetka pravljenja modela. Kao u skoli kad smo ucili slova da pisemo, osnova neka mora da se zna.