RAZNO > SLOBODNO LETEĆI MODELI

Web program za takmičenja

(1/1)

nbatocanin:
Pozdav svima,

Wings web ekipa je pre nekog vremena napravila program za online praćenje SLM modelarskih takmičenja. Zamišljeno je da se na terenu odmah unose rezultati (sa bilo kog uređaja koji ima pristup internetu), a publika preko interneta može uživo da prati šta se dešava. Ovo naravno nije nikakva svemirska tehnologija, mnogi su radili slične sajtove, ali niko nije ponudio jedno mesto za sva takmičenja, nego je sve zavisilo od organizatora. A iskren da budem, malo mi je dosadilo da gledam fotografisane rang liste ;) Osnovna ideja ovog sistema je da sva takmičenja imamo na jednom mestu. Sistem je veoma prost i može odmah da se proba. Za početak pogledajte javnu adresu

model.wings.rs

Tu se nalazi lista takmičenja sa osnovnim podacima. Kad kliknete na ime takmičenja, dobijate rang liste. Za sada radi samo za F1ABC, ali ćemo podržati F1E i rakete. Prvo ide pojedinačni plasman, a ispod je ekipni. Ispod toga ide "live" prenos gde se pišu napomene o vetru, odlaganju itd.

Kako se unose podaci? Prvo, pošaljite mi mail na nbatocanin@wings.rs i dobićete pristupnu šifru. Kad to dobijete, logujete se na model.wings.rs/users i tu dobijate mogućnost da otvarate svoja takmičenja. Za svako takmičenje unosite takmičare i kasnije rezultate. Kako šta unesete, publika odmah vidi na adresi model.wings.rs. A najbolje je da mi napišete mail pa sve možete da probate i uživo :) Naravno, sve ovo je potpuno besplatno.

U nedelju 25.10. je Wing kup koji ćemo prenositi "uživo" na adresi:

http://model.wings.rs/read.php?id=79

Pa svratite :)

Navigation

[0] Message Index

Go to full version