Author Topic: F1A baterija  (Read 17046 times)

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: F1A baterija
« Reply #45 on: September 02, 2015, 09:10:18 PM »
Žao mi je ako sam pogrešno shvaćen. Gledišta nam se suštinski razlikuju i tu nema nikavih problema. Zato je ovaj forum sa "RC-" prefiksom, jer je ovde to najvažnije. Imati kontrolu nad modelom u letu ili nemati je jako jako velika razlika.

Quote
P.S.    RC vazdušni boj po atraktivnosti nije ni do kolena atraktivnosti kružno komandovanog
         vazdušnog boja.
Mnogi od nas u regiji leti RC kombat u vazdušnom boju sa trakama, ne da bi bio višlje od kolena neke druge kategorije, ili da drugima priređuje atraktivan šou, već da se mi RC piloti dobro osećemo nekoliko minuta u dinamičkom letu u 3D prostoru naspram 2D što pružaju vezani. Preporučijem i drigima da proba kao razonodu.

 ;namig

Offline nspetar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
Re: F1A baterija
« Reply #46 on: September 03, 2015, 10:29:27 AM »
Za mene je modelarstvo pre svega bila strast a ne samo sport kojim sam se bavio. Sada posle
izvesne pauze i mog ponovnog vraćanja modelarstvu na moju nesreću ponovo postaje moj strastveni hobi (sada ipak samo hobi bez takmičenja) koji mi uzima puno ionako ograničenog
slobodnog vremena. Volim sve kategorije modelarstva i oprobao sam se na neki način skoro u
svakoj. Nikada ih nisam poredio jer svaka je interesantna na svoj način i ima svoju draž. Ono
što sam rekao bilo je samo u revoltu. Ovakvi postovi ne bi trebalo da su deo ovog foruma ali
eto nažalost desi se. Izvinjavam se svim ostalim članovima foruma.

    Petar Antić