Author Topic: PINK STICK 10E PROBLEM.  (Read 5785 times)

Offline sasadjuric71

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 255
PINK STICK 10E PROBLEM.
« on: July 26, 2015, 09:52:17 AM »
Pozdrav modelarima ,evo ja imam problem sa Pink stikom 10e .Kupio sam ovaj model od modelara sa foruma (ne zelim ime da mu pominjem ),i patim muke OD KAKO SAM GA KUPIO OD NJEGA, vec godinu dana.Prvo je vukao na nos da mu nista nisam mogao dok nisam utrimovao rep za stalno, mislim ne u voznji .E sad javlja mi se drugi problem jos veci .Model poletim normalno isteram ga visoko i ide donekle normalno dok odjednom u nekom od zaokretu jednostavno poludi ,UPADNE U KOVIT I VRTECI SE U KRUG  PRAVAC NA NOS ,sve sam probao i pun gas sa palicom ka sebi mala reakcija ali nista ,stvarno neznam sta se desava sa njim .Ja sumnjam na servo sto bi naj realnije bilo ,ali nisam siguran posto funkcionisu ok, a i menjao sam ih  jednom , ali nemora da znaci .A jos jedna stvar oko tih silnih muka sa njim bilo je dosta padova pa je prilicno otezan od lepkova i folije  ima ga skoro 600grama ,ali kako moze nekad da leti bez problema .Ostalo nista nije prijemnik ide i na druge modele ,ESC je ok .Pa drugari modelari  pomozite ako mozete .Pozdrav i unapred HVALA . (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--)

Offline raddde

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
Re: PINK STICK 10E PROBLEM.
« Reply #1 on: July 26, 2015, 10:35:06 AM »
ako ima  600 grama ,znaci da ima 200 grama vise od predvidjene....otprilike kao kad bi trcao sa djakom od 25 kila....

bio je to dobar model ,dok se nije prervorio u smesu popucalog stirodura i lepka... :pop:

resenje:skini setup i zovi proizvodjaca za rezervne delove Tibetija

poz
raddde

tko lijeti,
vredi

Offline Uros123

  • Newbie
  • *
  • Posts: 45
Re: PINK STICK 10E PROBLEM.
« Reply #2 on: July 26, 2015, 11:33:16 AM »
Pozdrav,

Sasa nije ni cudo sto nisi uspeo da ga izvadis iz kovita, kada si ga sve vreme u njemu i odrzavao. Vadjenje iz kovita se postize komandom od sebe plus noga u suprotnom smeru od smera rotacije u kovitu.


Uros
Ucenik II godine Vazduhoplovne akademije u Beogradu, clan zemunskog Aerokluba "Franjo Kluz"

Offline sasadjuric71

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 255
Re: PINK STICK 10E PROBLEM.
« Reply #3 on: July 26, 2015, 12:56:21 PM »
Ma nije bitno dal sam uspeo ili nisam da ga iscupam,uzrok je u pitanju zbog cega se tako nesto desava.Ako je tezina u pitanju onda da se ne mucim dzabe nego skinem elektroniku sa modela i bacim ga pod noge i resim problem i ovako mi je dusu pojeo. (<--) (<--) (<--)