Author Topic: Polaris  (Read 4680 times)

Offline batans

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 355
Polaris
« on: July 09, 2015, 12:27:32 AM »
           Ima vec dve godine kako sam po planu dobijenim od mog sjajnog prijtelje Save iz Sr.Mitrovice napravio ovaj Polaris. Nesto deprona, karbona i ono sto vec uobicajeno ide i ispade neverovatan avion. Desetak letova sa cenejske trave je bilo dovoljno da o konstruktoru mislim sve najbolje. Brz kao metak i spor kao list.
           Posle mnogo vremena ukazala se zgodna prilika da ga poletim i sa vode.

       

          Uzbudjenje poprilicno, nisam dosada poletao sa vode, nemam camac, Dunav nije potok, ne znam  tamo na sredini koliko je brza voda... Nekome koji je na plazu dosao pre mene sam dao fotoaparat a on je snimio to sto se vidi a onda ugasio i gledao sletanje.
          Let, nervozan, a onda mali predah pa ponovo. Sada je bilo mnogo sporije i veoma lepo, moj "snimatelj" je naravno u medjuvremenu otisao a ja ostao bez zabelezenog drugog stvarno veoma lepog leta.

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Polaris
« Reply #1 on: July 09, 2015, 07:13:05 AM »
 :)aplauz :)aplauz :)aplauz Bravo majstore. Još veće bravo za hrabrost letenja na Dunavu. Nekakva bara dubine patki do kolena je sasvim OK, ali mutno Dunavo je za  (res)
ex pseudonijum: licider

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: Polaris
« Reply #2 on: July 09, 2015, 07:37:39 AM »
E Bravo  :)aplauz  , raduje me kad vidim da ima još ljubitelja ovog modela.

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: Polaris
« Reply #3 on: July 09, 2015, 09:20:58 AM »
 :)aplauz :)aplauz :)aplauz  Bravo za let.Evo jos jedan,,,,,,,,drugar sad skoro napravio.I taj fino leti

Nije sramota učiti !!!

Offline batans

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 355
Re: Polaris
« Reply #4 on: July 09, 2015, 03:13:04 PM »
Sjano, najbolji moguci demo kako ovaj model neverovatno lepo leti. Bravo majstori, za izradu, kolor-semu, let i snimak.

Offline alzo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 406
Re: Polaris
« Reply #5 on: July 09, 2015, 06:49:31 PM »
 :)aplauz

Offline uros2002

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 469
    • https://www.facebook.com/RC-modeli-1688376258042085/timeline/
Re: Polaris
« Reply #6 on: July 09, 2015, 06:58:23 PM »
Odlican model.
Ovo moram da napravim.