Author Topic: KK2.1.5 problem ili ....???  (Read 2874 times)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
KK2.1.5 problem ili ....???
« on: July 08, 2015, 10:47:22 PM »
Probacu sto jasnije da napisem ali neznam dal cu uspeti,pa da razue ceo svet.  :big smile Koristim KK2 na raznim modelima quadova.Q450,X666,Z600,ZMR 250.Kod svih isti problem mi se ljavlja.Recimo kad letim napred nazad,levo,desno,,,nikakvih problema.E sad kad opet okrenem prema napred,quad umesto da lebdi u mestu,on hoce na mene nazad,ko da sam mu dao elevator nazad.Kao da izgubi orijentaciju,ili trim,subtrim.Moram onda da ga spustim i ponovo dignem u vazduh.Posle opet sve normalno dok ne dolazim prema sebi ili neki okret usput.E sad ja vozim u safe modu stalno i to dosta ostro nastelovan.80.60.0.0.Jel to ziroskop ne zna da odreaguje ili jednostavno zbuni se?Ne bi trebao tako da se ponasa.Interesantno da taj simptom imam na svakom od KK2.Recimo danas  dolazio prema sebi ostro,ostro o zakocio kontra.Sve OK.Pustim palicu a on na mene i pogodi me pod tom uglom otp sa kojim sam i dolazio prema sebi.Znaci 45 stepeni nagib posle kontra i umesto da ostane u vertikali on nastavi prema meni skoro istih 45 stepeni  oo)) Hvala ako imate neki odgovor za moj problem.
Nije sramota učiti !!!

Offline smel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • Nekad i sad
Re: KK2.1.5 problem ili ....???
« Reply #1 on: August 23, 2015, 09:04:37 PM »
Ja imam kontroler KK2.1.5 i kao pocetnik sam se silno namucio sa njim dok ga nisam nekako namestio. Meni se cudno ponasao ali vise ne znam da li je to mojok krivicim ili zbog ko zna cega. No, taj prvi quad sam ubrzo mojom krivicom slupao pa sam narucio Q450 i nikako da ga sklopim. U medjuvremenu sam FLASH-ovao KK sa v1.17S2 pa se nadam poboljsanju. Vidim da ovaj FW ima dosta novih parametara i mogicnosti i vise mi se svidja od fabrickog 1.6. Znam da ovo bas i nije pravi odgovor na tvoje pitanje ali mozda ti flesovanje pomogne u resavanju tvog problema.

Pozdrav
Sima M

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: KK2.1.5 problem ili ....???
« Reply #2 on: August 24, 2015, 07:46:02 PM »
Ja sam se resio tih problema tako da sam smanjio procente na zaokretima i otad fino radio.E sad to je vec druga prica da sad trenutno nemam nijedan KK  :big smile
Nije sramota učiti !!!

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: KK2.1.5 problem ili ....???
« Reply #3 on: August 25, 2015, 08:53:07 AM »
Batalite se muka i uzmite flip32 ili cc3d jeftinije je nego da se nervirate
The ground is the limit (or a water)