Author Topic: Reely Sky Howk  (Read 2508 times)

Offline doca

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Reely Sky Howk
« on: May 03, 2015, 05:33:25 PM »
Kao prvo pozdrav svima!
Nov sam u svemu ovome pa me interesuje vase misljenje sta je dobro za pocetak.Odavno razmisljam da nabavim neku ovakvu igracku za odrasle  :mhm

Interesuje me ovaj model iz naslova,kako ocenjujete. Naravno,sluzilo bi mi da opustim mozak i da se zezam malo kad mi je dosadno...znaci nista profesionalno....

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Reely Sky Howk
« Reply #1 on: May 03, 2015, 08:20:50 PM »
E moj drugar tako to počinje videćeš i sam kada uđe u krv...
Što se tiče tih jedrilica šta da ti kažem sve su tu negde.
Pre bilo kakvog leta simulateor u ruke dok ti ne dosadi pa onda lepo odeš sa nekim ko ume da ti malo pokaže, istrimuje model...
Nikako sam bez iskustva makar na simulaterou jer će te skupo koštati!
The ground is the limit (or a water)

Offline milomirts

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 131
Re: Reely Sky Howk
« Reply #2 on: May 03, 2015, 08:40:37 PM »
Sto se tice modela zaobidji ga,treba ti nesto malo ozbiljnije od ove igracke.a naravno prvo simulator dok ti ne dosadi pa tek onda model.
mess with the best,die like a rest

Offline doca

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Reely Sky Howk
« Reply #3 on: May 03, 2015, 08:53:16 PM »
Mozda postavljam glupo pitanje,ali sta je simulator?!  oo))

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Reely Sky Howk
« Reply #4 on: May 03, 2015, 09:08:49 PM »
Simulator je kompjuterski program koji simulira letenje raznih modela od najpoznatijih tu su phonexi ili flight simulator
Za njega ti treba usb i stanica.
Postoje i varijante koje imaju stanicu samo za simulator koja se prodaje sa usb-om a uz njih se dobija i software.
Dosta realno izgleda i na nekim modelima je upravljanje kao i u prirodi stim što nema onog ADRENALINA kao u stvarnosti.
na njemu ućiš poletanje sletanje, letenje, komadovanje sa modelom u raznim situacijama, čak i 3d letenje....
Bez simulateroa jedno bar mesec dana ne izlazi na livadu ili možeš sa nekim ko već zna da leti pa da ti pokaže
The ground is the limit (or a water)