Author Topic: Phantom F-4 by E-Flite !  (Read 12676 times)

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Phantom F-4 by E-Flite !
« on: January 18, 2015, 09:56:48 PM »
Čika Savo, oslobodi pistu sutra poleće (ARF u kutiji + delovi) ZA SREMSKU MITROVICU ovaj kobajagi Jet (EDF), broj Leta AKS kurir Servis, sleće u UTORAK u neodredjeno vreme...


Nisam neki ljubitelj ovih elektro kobajagi Jet/ova, osim Boinga C-17 GlobeMaster sa 4 x EDF, kojeg sam leteo i koji je SUPER, slobodno mogu da kažem da komotno može da bude i prvi Trainer avion, jer lakši avion nikad nisam leteo.. u vaduhu izgleda i čuje se ko pravi…

U njega ćemo da stavimo 80 mm EDF i Bl. 2150KV, kako fabrika preporučuje, sa GENS ACE 90A ESC opto i Castle BEC 10A,
5000 mah 6S 25C, nemam vecu u C… 5 servoa Spektrum A3010 kojekude i kako oni kažu 1 kom na elevatorima jači, imam recimo Spektrum A3030… AR8000 Rx sa 1 satelitom… + PADOBRAN
i kad je bal nek je na vodi pa nek budu i retract 15 - 25 Tricycle Electric Retracts…. u Full….
BEC Castle 10A, stiže ove nedelje, a retract sledeće tek treba da poručim… Sve ovo drugo što sam nabrojao stiže ti u paketu u UTORAK…

 (plz) (plz)
A zeleo bih čika Savo da mu stavimo i neki padobrančić, na neki servo imam i taj servo za te namene, ali imam samo neke bezvezne plastične padobrane koje izbacuje c-17 (na 5 vrata), to ne bi trebao biti problem, može da se desi da moja pista 80m , bude kratka "za ova mala vrcava i brza cigla"…  mmmm ;namig


a ako prezivi nekoliko prvih letova na struju mozda ga nabudzimo na ovo


 (zid) (zid)

Uzdravlje  (pijemo)
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 948
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Phantom F-4 by E-Flite !
« Reply #1 on: January 19, 2015, 08:24:14 AM »
 mmmm Au, biće sokak tesan, a ja momak besan.  :_D 
ex pseudonijum: licider

Offline sasadjuric71

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 255
Re: Phantom F-4 by E-Flite !
« Reply #2 on: January 20, 2015, 10:51:07 PM »
Auuu, cika Savo ljuta masina ,bre smanji to  (:beer:)pa ce sokak biti sirok , :)aplauz :)aplauz :)aplauz za ovu masinu i u zdravlje da se slatko zabavis sa njom ,a Zajko bude ponosan sto ode masina u prave ruke POZDRAV I USPESNO (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--)