Author Topic: HH gimbal+CG01.. pitanje  (Read 5251 times)

Offline bora61

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 307
HH gimbal+CG01.. pitanje
« on: March 03, 2015, 07:50:08 PM »
Zna li se koja je ukupna tezina ovog kompleta ?
Zna li se koja je max tezina tereta kojeg Blade 350qx moze da nosi , a da mu se ne porenmeti CG ?
Da li je potrebno da se koriscenjem ovog kompleta, baterija izbaci iz kucista i stavi pozadi i ucvrsti sa cicak trakom, radi stabilnosti ?

Ne mislim da se zezam sa ovim, vec je vise teorija ?
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!

Offline Romeo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 143
Re: HH gimbal+CG01.. pitanje
« Reply #1 on: March 03, 2015, 08:08:55 PM »
Nebitno od tezine modela, uvek je bitno da je cg kako treba, ako ces gimbal izbacivati ispred onda bi bilo potrebno da bateriju povuces ka nazad. Ali bas ne znam koliko je dobro dodavati tezine na njega...

Offline bora61

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 307
Re: HH gimbal+CG01.. pitanje
« Reply #2 on: March 03, 2015, 11:48:32 PM »
Nisi me razumeo. Kolika je tezina dodatne opreme  ( gimbal+kameara) koju HH daje u varijanti AP combo ?
Moja ideja je da jednog dana stavim mobilni  i vezem vezicama za quad na onu plastiku koja je drzac kamere?
Naravno , mobilni ide u airplane mod, tj gasenje wi-fi antene..
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!

Offline Romeo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 143
Re: HH gimbal+CG01.. pitanje
« Reply #3 on: March 04, 2015, 09:10:29 AM »
Piše da je combo 1006 g
a obična varijanta 680 g
Tako da 326 grama su mu dodali, ali u ap varijanti ide i veća baterija, tako da treba malo eksperimentisati, ali telefon svakako da bi mogao.

Offline bora61

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 307
Re: HH gimbal+CG01.. pitanje
« Reply #4 on: March 04, 2015, 09:56:57 PM »
Hvala.
Znaci mobilni sa svojom tezinom od oko 110g mu ne predstavlja problem.
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!

Offline Romeo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 143
Re: HH gimbal+CG01.. pitanje
« Reply #5 on: March 04, 2015, 10:02:08 PM »
Skratice mu malo vreme leta, naravno. Ali nece predstavljati problem za motore i elektroniku