Author Topic: Off-Road … Ne znam gde da ga metem !!???  (Read 2005 times)

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Off-Road … Ne znam gde da ga metem !!???
« on: January 08, 2015, 11:54:39 PM »
Mnogo mi se dopalo, ali je R/C, pa je jos Off-Road, a ne sluzi za igru i hobby, rekao bih za personalni transport i spostke akticnosti, recimo rekreacija i slicno…
Da se ne svadjamo Radio Control nije ni Spektrum, ni Futama. ni Turnigy… simple as that "NO NAME"ali fercera…

Zasnovano na baznim elementima danasnjeg R/C hobija, koje maltene svi koristimo Li-Po baterija, ESC, Bl.Motor, samo su parametri malo jaci, doduse prenos je pomocu kevlar kaisa, na 1 tocak, a ima ih i sa 4WD, ovo je "1 Wheel Drive", ali cepa i do 22 MPH/h, a moze da predje cca 30 MPH, koristi 10S baterije od skromnih 20.000 mah (skupa baterija  (--<<--), ali deluje kao ozbiljna i luda zabava…

Dva brata iz Australije osmislila i napravila firmu, rekao bih ide im...



Od Proleća i kod nas u SRB…. Ko ne može da skate, može da prišrafi šamlicu/hoklicu, pa kod nas na monster stazu…

RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline igorpl

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 391
  • Joj što volem što sam PRIMITIVAN
Re: Off-Road … Ne znam gde da ga metem !!???
« Reply #1 on: January 09, 2015, 09:23:17 AM »
 lik je koristio motor od AKU bušilice da pogoni bicikl samo treba malo jača baterija i vozi.....
Joj što volem što sam PRIMITIVAN

Offline igorpl

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 391
  • Joj što volem što sam PRIMITIVAN
Re: Off-Road … Ne znam gde da ga metem !!???
« Reply #2 on: January 09, 2015, 09:25:13 AM »
Ili ovo
Joj što volem što sam PRIMITIVAN

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Off-Road … Ne znam gde da ga metem !!???
« Reply #3 on: January 09, 2015, 11:32:47 AM »
Imam druga Vladu ima ovaj skejt ludnica,moze da predje od Batajnice  do Zemuna(prvomajska) sa njim tu ima sestru i dok popije kafu i malo posedi baterija se napuni da moze nazad!
ex pseudonijum: sova