Author Topic: hirobo rc helicopter shuttle 30  (Read 15200 times)

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1692
hirobo rc helicopter shuttle 30
« on: October 19, 2015, 04:30:51 PM »
Hteo bi da udjem malo i u ovaj svet pa bih molio za savet.
Konkretno me interesuje da li za ovaj heli postoje rezervni delovi,posto ce mi sigurno trebati  :hehe :hehe :hehe


BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: hirobo rc helicopter shuttle 30
« Reply #1 on: October 19, 2015, 09:11:30 PM »
Na ebay.com ima sta hoces samo je pitanje koliko ces cekati!
Nesto slicno prodaje i onaj englez sa foruma iz Sremske Kamenice mislim da on prodaje raptore 30,50 koji su kud i kamo po meni bolji od ovog!!!
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=hirobo+rc+helicopter+shuttle+30&_sacat=0
ex pseudonijum: sova

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: hirobo rc helicopter shuttle 30
« Reply #2 on: October 19, 2015, 11:18:09 PM »
HIROBO (made in Japan) su nekada pre pojave elektro helija bili The Best in The World helikopteri sa glow i benzinskim motorima...
Kasnije sa pojavom Align, i oni su krenuli u elektro set up, ali valjda nisu izdrzali trku sa cenom naspram Made in China...
Moj prvi RC model je bio veliki heli HIROBO kit, tada nije bilo sklopljenih RTF itd. modela, bio je u ne tako velikoj kutiji ali u oko 200 kesica i MANUAL od 200 strana, ne secam se kaji je model bio ali prilicno VELIK... sa stanicom neka 6ch futaba i svom ostalom opremom je kostao '97 oko 3500 CAD, kupljen kod dilera HIROBO u Mtl..
Taj model je kasnijeeeee, prodat Nesi helikopetr ovde sa foruma, pa je on preko mene narucio i ovog Shutlle 3o, to je neka velicina slicna ili ista kao size 450, ali sa Glow motorom, mislim da je bio OS...
Ne znam da li jos uvek postoje kao fabrika, ali i dalje su na internetu jako prisutni, dosta se lete po Australiji  mmmm

Koliko ja znam jako kvalitetni helikopteri, u ono doba...

Evo link njihovog kanadskog dilera i delova koliko ti volja, a mislim da ima i novih modela UDISCO Montreal, QC, Canada
https://udisco.com/product-list.php?mid=166

 ()-()
RC Hobby Park, Mala IvanĨa, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior