Author Topic: Futaba 4PK & Agama brushless - staza Modelsport Svilajnac  (Read 2027 times)

Offline deki

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 85
Futaba 4PK & Agama brushless - staza Modelsport Svilajnac
« on: November 02, 2014, 08:34:26 PM »
Jos jedno predivno druzenje na stazi u Svilajncu,ko nije bio puno je propustio...
Kao veliki zaljubljenik u Spektrum stanice nekako nisam prihvatao Saletovu preporuku za Futabu 4pk(verovatno zato sto nisam ni koristio istu do sad pa nisam bio ni svestan situacije)ali od danas za mene Spektrum vise ne postoji(nikako nebih zeleo da uvredim vlasnike Spektruma)samo komentarisem licne utiske,o cemu se zapravo radi....
Pustio sam coveka koji se bavi time na apsolutno poverenje da mi napravi nesto sto bi vozio i evo kako je to ispalo...
Futaba 4 pk(polovna) ali apsolutno ni jedan jedini znak koriscenja,Agama buggy brushless,stanje 10+, combo Hobbywing xerun senzor 4274 . 2200kv ,esc 150A,4S N'vision 6500mah,90c hard case,ulje 550 napred,450 pozadi,odnos 17/45,gume vp pro axman,servo xpert brushless 3601,utisci su neverovatni,naravno uz strucnu pomoc Vladesimona i Saleta Agame,bilo je tu jos puno ljudi ali da poimenicno ne nabrajamo svakog...Model ima previse snage,veoma upravljiv i stabilan,nisam ni znao da moze ovako da koci,bas ono sto sam zeleo...Verovatno ce neko ovo shvatiti kao neku reklamu za nekog ali morao sam,ipak sam prezadovoljan!
Staza je odlicna,neznam ko radi na odrzavanju iste,sve pohvale!
Nazalost u zelji za sto vise brzis krugova ne napravih nijednu fotku...
Pozz.svim drugarima. ()-()

Offline milan.b78

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: Futaba 4PK & Agama brushless - staza Modelsport Svilajnac
« Reply #1 on: November 02, 2014, 09:07:38 PM »
Bio je praznik za oci i usi i naravno druzenje. za mene steta jer nisam mogao da vozim zbog kvara na autu, ali ostalim vozacima sve pohvale. Pozdrav pa se nadamo lepom vremenu i druzenju. ()-()