Author Topic: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!  (Read 116045 times)

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #75 on: September 30, 2014, 12:13:22 PM »
Jorgo svaka cast za snimke, svi smo bili zaokupirani voznjom i srafljenjem tako da je bas super sto si snimao. HVALA!

poz
Veljko

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #76 on: September 30, 2014, 01:36:16 PM »
Ovaj zadnji video mi se najvise svidja, to je moja prva voznja na stazi... ;namig Drugo punjenje gorivom i  (yay)...
Druga voznja je krace trajala, previse sam se bio opustio i bum .  :sljus

Offline jorgo

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 54
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #77 on: September 30, 2014, 01:44:12 PM »

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #78 on: September 30, 2014, 05:25:48 PM »
Au, svaka čast svima koji su bili uključeni u izgradnju staze.  Sve ovo što sam video deluje mnogo ozbiljnije nego što sam mogao i da pretpostavim. Tribine, deo za servis, betonske staze unaokolo, i sve to lepo pokriveno. Iako nisam nikad video stazu za RC automobile, pretpostavljam da je ova sasvim reprezentativna i za evropske okvire, svakako tako izgleda.
Nadam se da će ovo biti podsticaj RC vozačima da se uigraju i da krenu po takmičenjima u okolini.

Kakva je priča sa reklamnim banerima? Da li to imamo novog prodavca RC opreme u Srbiji?

Offline bojan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #79 on: October 01, 2014, 12:35:46 PM »
Pozdrav svima, prvo i ja da cestitam na ovako jednoj fantastinoj stazi nevidjeno dobro izgleda, ono sto bih zamolio one koji su imali iskustva da napisu malo kako su im se ponasali modeli sc1/10 koliko su u mogucnost da savladaju ovako zahtevnu podlogu i skokove pogotovu onaj najveci. Dali je bilo pokusaja neke trke 😃 izmedju pomenutih itd. Hvala i nadam se skorom vidjenju na stazi

Offline banbo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 612
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #80 on: October 01, 2014, 12:54:26 PM »
Pa da i ja pohvalim ljude koji su ocigledno mogo truda i sredstava ulozili u ovu stazu (o rovovskoj borbi sa zenama kod kuce necemo pricati  :big smile ). Po svim fotografijama, video snimcima i lepim komentarim, momci, izgleda da ste uspeli da ostvarite ono sto ste naumili, i svaka vam cast  :)aplauz :)aplauz :)aplauz  (res)
Make things as simple as possible, but not simpler.

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #81 on: October 01, 2014, 03:00:28 PM »
Pozdrav svima, prvo i ja da cestitam na ovako jednoj fantastinoj stazi nevidjeno dobro izgleda, ono sto bih zamolio one koji su imali iskustva da napisu malo kako su im se ponasali modeli sc1/10 koliko su u mogucnost da savladaju ovako zahtevnu podlogu i skokove pogotovu onaj najveci. Dali je bilo pokusaja neke trke 😃 izmedju pomenutih itd. Hvala i nadam se skorom vidjenju na stazi

Evo ovako, ja nisam vozio ali su vozili moji "omladinci" i to ultimu sc i Turnigy 2WD buggy. Gledajuci ih kako voze a i po njihovoj prici moguce je voziti ovu klasu ovde, a mogla bi i da padne neka trka. :big smile
Voznja sa ovom klasom je teza i zahteva vise umeca, sto je i Magic skoro pisao u predhodnim postovima. Konkretno, na ovakvoj podlozi koja je izuzetno zahtevna za ovu klasu, bitne su dobre gume i naravno nekoliko krugova za upoznavanje staze.
Ultima je imala dobre gume i solidno se je ponasala na stazi, dok je bagi imao losije (nismo imali druge) i bilo je bas tesko kontrolisati ga. Kad su skokovi u pitanju, mislim da na najvecem i sledecem treba samo da provozaju a na ostale moze i da se skace, odnosno ako je trka, svaki vozac da odluci sta mu je pametnije ciniti. (yay)
pozdrav   

Offline vladasimon

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
    • vladasimon's Blog
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #82 on: October 03, 2014, 04:48:05 PM »
Ljudi, Nele i ja planiramo ceo vikend da provedemo na stazi, znaci subota i nedelja u fullu ;) Mozda se i preselimo uskoro   (har)
Tako da vi planirajte, organizujete se pa se vidimo   ()-()

E, da... staza ce biti taze izvaljana ;)


Offline deki

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 85
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #83 on: October 03, 2014, 10:58:02 PM »
U nedelju dolazim!

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #84 on: October 04, 2014, 10:43:41 AM »
Dali neko zna koja je cena koriscenja staze, kakva je clanarina mesecna/godisnja/po koriscenju, ima li nekih pravila i uslova...? Ako je ovo negde istaknuto molim vas da me uputite. Proci ce jos vremena dok mi stigne auto, ali bih voleo da znam.

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #85 on: October 04, 2014, 11:08:57 AM »
Sale bi trebao da nas uskoro obavesti o ovome, koliko ja znam bice cene OK.

poz
Veljko

Offline vladasimon

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
    • vladasimon's Blog
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #86 on: October 04, 2014, 09:58:00 PM »
Dobro veče iz kafane San Marco gde se uz hladno pivo sumiraju utisci sa današnje vožnje  :_D
Bilo je ludo i brzo, staza odlična i izvaljana a vremenski uslovi idealni! Potrošio se mnogo baterija i goriva, bilo je i malo sitnih čukanja, ništa strašno, sve je rešeno na licu mesta. Uh na kraju dana se prilično lepo vozili, već smo se malo uštosali, skontali šta i kako, koje gume itd   (:beer:)
Vidimo se sutra samo da glava ne boli  :_D

Offline CweLe

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 79
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #87 on: October 06, 2014, 02:10:31 PM »
Svaka chast!1!! Staza je prelepa, mozhda naletimo nekad iz Prokuplja da monsterima unishtimo istu jer drugo nemamo :).

Offline matovic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 413
    • ModelSport.rs
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #88 on: October 06, 2014, 09:07:11 PM »
http://www.neobuggy.net/2014/10/06/offroad-rc-racing-invades-siberia/  (res)

Jes da su omasili malo u spelovanju ali u tekstu je barem ispravljeno ;)

Offline Agama

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
Re: ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!
« Reply #89 on: October 08, 2014, 10:31:08 AM »
Dragi prijatelji,

Posle dva vikenda na stazi možemo slobodno da proglasimo otvaranje jesenje sezone. Kao na svakom početku, postoji prostor za ispravke i poboljšanja ali smo generalno zadovoljni do sada urađenim. Vaše sugestije i predlozi su nam dobrodošli.

Kao što znate, staza i ceo projekat su rezultat ličnog entuzijazma i strasti koju svi delimo. Za naše uslove i vreme u kom živimo bila je to i značajna investicija. Ali, pomenuta strast često pobedi ono racionalno u nama...

Ipak, da bi ceo objekat mogao nesmetano da funkcioniše, da svima koji ga koriste pružimo kvalitetnu uslugu i optimalne uslove, potrebna su i sredstva za tekuće održavanje. Iz tog razloga, a posle velikog broja vaših pitanja, evo i cena korišćenja staze:

1 dan - 10 €

Sezonska karta (do kraja godine) - 30 €

Godišnja karta (2015.) - 100 €

Ostalo je još da usvojimo pravila i uslove korišćenja, uskoro će biti objavljeni ovde a i istaknuti na samoj stazi. Biće to svega nekoliko pravila i saveta sa jedinim ciljem da nam svima bude prijatnije, bezbednije i čistije. I zabavnije, naravno.

Do kraja godine i perioda uhodavanja sastavićemo i kalendar trka za 2015. da bi na vreme mogla da se tempira forma, kako modela tako i nas, vozača :-)

Vidimo se na stazi!
RC BUGGYLAND BEOGRAD & MODELSPORT OFFROAD TRACK SVILAJNAC
www.rcbuggyland.com