Author Topic: ZEMUN POLJE 23-03-08  (Read 3225 times)

Offline GILE

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 594
ZEMUN POLJE 23-03-08
« on: March 25, 2008, 11:51:37 AM »
Posle male pauze evo nas opet na aerodromu.
Duki posle teskih bolesti mukotrpnog kukanja i prenemaganja leti svoju FUNTANU a osmeh mu se nemoze skinuti ni ledenim vetrom  ;)

Gagi koji inace ne podnosi hladnocu morao je da proba jaci motor na PILAJKI i to sa trokrakom elisom  ;D


Ivan je doneo svoj novi model sa 4-takta ASP-91 sa kojim je bio zadovoljan kako leti i kako motor radi  :)

Zelembac Ivanov ljubimac je dobio novi izgled zahvaljujuci nalepnicama sa VASARA  :P


Cupko je na livadi sklapao stajni trap od MUSTANGA. Poleteo je samostalno sa dosta adrenalina ali vrlo uspesno. MUSTANG PTS lepo leti i sa flapsovima perfektno polece i slece i ako je trava malo vislja.


Boza nam je prikazao dva modela sa elektro fensfkim pogonom koji vrlo lepo lete sa zadovoljavajucim potiskom. Nadam se da cu ih cesce gledati.

Moja malenkost  :o se samozadovoljava sa imenjakom  ;D


Izvinjavam se Zubi sto nema njegovih slika i ako je lepo leteo svog elektro SU-MIRCE.
Pozdrav do novog okupljanja od Gileta
« Last Edit: March 26, 2008, 10:41:16 AM by GILE »
Covek prolazi kroz tri stadijuma znanja u svom zivotu:
1- Misli da sve zna
2- Zna koliko zna
3- Zna koliko nezna (tu sam sad)

Offline skywalker

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 57
Re: ZEMUN POLJE 23-03-08
« Reply #1 on: March 25, 2008, 09:50:25 PM »
Pozdrav gos'n Gile, slike su ispale super,pogotovo mojih impelera, gledacete ih svake nedelje ali, dok ih ne ukrshim :D :D ;D
Pozdrav, Bozidar
www.avioni.tk
« Last Edit: March 25, 2008, 09:52:03 PM by skywalker »
I cannot fall for the sun, the rain is intended for me...

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: ZEMUN POLJE 23-03-08
« Reply #2 on: March 25, 2008, 10:03:51 PM »
Bozo ajde daj malo komentara za Twister, bas me zanima!

Pozdrav
Veljko

Offline skywalker

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 57
Re: ZEMUN POLJE 23-03-08
« Reply #3 on: March 26, 2008, 11:53:42 PM »
Pozdrav Magic,
Sta da ti kazem, sve naj, naj, finalna obrada aviona je na najvisem nivou izrade, sve se poklapa u milimetar
Nije nimalo naivan! snage ima tri puta vise nego sto mu je realno potrebno, leti kao metak na fulu a neverovatno lepo i stabilno leti i sa 20% gasa!!!
Jedini problem (meni) je u tome sto ga ne vidim, sav je siv, plasim se iz tog razloga da ga ne ukrsim :-[
Videces, ako u nedelju bude lepo eto mene i cika zube pa ce da letimo ;D ;D ;D
Veliki pozdrav, Bozidar
www.avioni.tk
I cannot fall for the sun, the rain is intended for me...