Author Topic: Q: brod za prihranu ribe  (Read 5778 times)

Offline banga

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 75
    • Modelari Sl. Brod-a
Q: brod za prihranu ribe
« on: August 09, 2014, 11:03:26 PM »
Dali je netko pravio brod za prihranu ribe, te ako je imali planove za isti.

najveci mi je problem kalup htjeo bi nesta da moze nosic 2x po 2kg cca
nabavio sam neki kalup ali je klasicni kao camac (kolega je bio nesta pravio), pa sam mislio uzeti i od tog kalupa presvuci tj napraviti stakloplastikom.
Problem je i elektronika posto nemam iskustva sto se brodova tice. stanicu imam baterija lipo isto 3s 4s razni servora i motorica.

gledam malo po hobby kingu reglere i motore ali nemam pojma koji uzeti to sve nesta mi puna kv.
uglavnom ako moze preporuka tj linkovi na hobby king sta uzeti od motora reglere rudera osovina ili sta vec znaci elektroniku za pogon. ujedno dali je bolje ici na 2 motora ili 1 jaci?
uglavnom trebam pomoc elektronike samo za pogon komplet motor esc prop osovine rudder ....  bitno da je s hobby kinga(moze i ebay) posto tamo cesto uzimam. Isto tako htjeo bi da moze polako a opet kad ga stisnes da ide kako treba a ne da se vuce

ujedno ako netko ima kalup dimenzije planove ili cak prodaje prazan bez elektronike ponude na pm.
Samo je nebo granica

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Q: brod za prihranu ribe
« Reply #1 on: August 10, 2014, 05:31:28 PM »
Da probaš hranjenje ribica sa ovim?  mmmm



Naravno sa kontejnerom za korisni teret ispod na skidanje. Brz je, tih i neće da zapne podvodna elisa u travu kao kod brodića. Ujedno možeš da zagnjuriš FPV kameru ili radar da vidiš dali ima riba tamo gde hoćeš pecati i ako su tamo, ni hrana ne treba za primamljivanje. Što više, ribe će se okupljati da vide ovo ogromno čudo od insekta.  :big smile Mnogi su počeli da pecaju sa njim, ali kako saznajem, zabranili su na mnogim mestima u svetu. Verovatno je jako efikasan način i osramoćuje one na obali sa skupim karbon štapovima i ostalom ne efikasnom opremom.
 ;namig




Offline banga

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 75
    • Modelari Sl. Brod-a
Re: Q: brod za prihranu ribe
« Reply #2 on: August 11, 2014, 12:34:50 AM »
hh to sam vec radio cak imam snimak i sliku kako sam upecao s hexom, ali ovaj puta bi htjeo probat s camcem da se okusam i u tim vodama
Samo je nebo granica