Author Topic: SunnySky motori  (Read 4624 times)

Offline Baky

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 79
  • Ljubav preko žice ♪♫
SunnySky motori
« on: July 11, 2014, 11:31:00 AM »
Pozdrav,

Imal li neko ideju gde da uzimam SunnySky motore - konkretno mi treba X2216 a gledao bih da izbegnem eBay.

Offline Saka

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
  • Leteti leteti i samo leteti
Re: SunnySky motori
« Reply #1 on: July 11, 2014, 11:55:52 AM »
Ja bih ti preporučio banggood, sve sam veruj mi pregledao ,najbolji su sa cenom i uslugom, drugo ako motori prelaze cenu od 100 $ ,imas na netu da nadjes popust od 10$ u vauceru.

Offline cakra

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 269
Re: SunnySky motori
« Reply #2 on: July 11, 2014, 12:57:51 PM »
Jeste vala...bangood!

Zaista imaju ok cene...nazalost nemaju sve sto ima recimo goodlockbuy, ali...

 (<--)

Offline Saka

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
  • Leteti leteti i samo leteti
Re: SunnySky motori
« Reply #3 on: July 11, 2014, 01:48:12 PM »
A propelere sa hobbykinga ili sa goodluckybuy kao sto kaze mladjani gospodin cakra :-)

Offline Cvrc

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 88
Re: SunnySky motori
« Reply #4 on: July 11, 2014, 02:04:45 PM »
Ja imam lose iskustvo sa banggood, nista mi zivo nije stiglo na vreme, a nesto cak i nikad nije stiglo  (___)

Offline cakra

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 269
Re: SunnySky motori
« Reply #5 on: July 11, 2014, 03:10:16 PM »
Bangood je jeftiniji od goodlockbuy koji opet ima mnogo veci izbor elisa.

Nemam lose iskustvo sa goodlockbuy, pate od klasicnih kineskih slabosti-lose pakovanje, mozda duza isporuka?
Xaircraft superx mi stigao za dve nedelje... smesnu carinu platio-ja zadovoljan :)
Placas preko paypal-a...pa ako ne stigne posle xx dana...trazis povracaj para...eventualno, doplatis neku sicu za tracking number-pa te lepo,
obaveste kad stigne kod nas...pa ako ne dobijes ni onda paket-barem znas gde je zapelo...nije neka uteha al'...eto ;)

 (<--)

Offline Saka

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
  • Leteti leteti i samo leteti
Re: SunnySky motori
« Reply #6 on: July 11, 2014, 03:15:04 PM »
Ja imam lose iskustvo sa banggood, nista mi zivo nije stiglo na vreme, a nesto cak i nikad nije stiglo  (___)

Ja sam imao jedan problem bas sa tim motorima jer ih nije bilo na stanju ali vratili su mi deo para kao nadoknadu sto sam cekao iako nisam trebao, znaci cekam motore i punjac za baterije ostalo uredno stiglo jos ako imaju u nekom blizem magacinu stigne mi za 10 dana sa uručenjem, poslednji od tih paketa mi stigao za 4 dana do Srbije, ali carina malo oduzila pa izaslo na 12 dana.
Generalno sa svim sajtovima imam makar jedno uzasno iskustvo :-)

Offline Cvrc

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 88
Re: SunnySky motori
« Reply #7 on: July 11, 2014, 04:26:44 PM »

Offline Saka

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
  • Leteti leteti i samo leteti
Re: SunnySky motori
« Reply #8 on: July 11, 2014, 04:31:35 PM »
Verujem ti druze, svi su oni po malo prevaranti,ja sam oko tih motora razmenio 20 mejlova  ,i naravno eventualno 2 mejla na dan, odugovlacili su namerno dok ne stigne na stanje.

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: SunnySky motori
« Reply #9 on: July 11, 2014, 04:40:41 PM »
Kod nas NE mogu da se primaju uplate na račun PayPal-a,  ali PayPal može da izvrši povraćaj za neispravnu/neisporučenu porudžbinu !!!
 ;namig
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline Baky

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 79
  • Ljubav preko žice ♪♫
Re: SunnySky motori
« Reply #10 on: July 11, 2014, 04:58:19 PM »
Nažalost, već sam poništio postojeći order kod banggood-a jer zapravo nemaju nijedan od na stanju (a na sajtu naravno ne piše (___)). Zato i pitam ovde gde još ima ;namig

Offline Cvrc

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 88
Re: SunnySky motori
« Reply #11 on: July 11, 2014, 05:15:25 PM »
Kod nas NE mogu da se primaju uplate na račun PayPal-a,  ali PayPal može da izvrši povraćaj za neispravnu/neisporučenu porudžbinu !!!
 ;namig

Pa moze, ako u roku od 45 dana zalbu izvrsis, a posto je ovo bio poslat drugi item za prvi koji nije bio ispravan i dolazio je 3 meseca ...  :o

Offline Saka

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
  • Leteti leteti i samo leteti
Re: SunnySky motori
« Reply #12 on: July 11, 2014, 09:42:01 PM »
Nažalost, već sam poništio postojeći order kod banggood-a jer zapravo nemaju nijedan od na stanju (a na sajtu naravno ne piše (___)). Zato i pitam ovde gde još ima ;namig
Ne znam da li na ovaj mislis ,ima na stanju jos je i popust u toku ...
http://www.banggood.com/Wholesale-SunnySky-X2216-1100KV-Brushless-Motor-For-RC-Airplane-Quadcopter-p-59929.html