Author Topic: Nenad Miklusev  (Read 39856 times)

Offline vpanin

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 243
Re: Nenad Miklusev
« Reply #30 on: February 08, 2010, 02:32:35 PM »
Odlichno je ovde Nesho.Evo sad sam bash terao telemastera, imam tu jednu profi livadu ispred kutje, a ovde vetra skoro da nikad nema.
Pozdravi familiju i poodrasle ti vetj sinove!

Offline Nenad Miklusev

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 392
    • AEROPOXY
Re: Nenad Miklusev
« Reply #31 on: June 19, 2014, 03:14:15 PM »
Dok sam u Modelarskom mody, da dopunim sve od 2009-2014, sa korekcijom na koju me je uputio Rale,

48. RC model  na spisku, Fan flajer na Speed 280, iz 2002 i elektro pocetaka.



Dopuna sa dve inkarnacije Cvorka, isto krilo, novi trup i pogon,
model br. 49.



i Photo verzija Cvorka, model br. 50.


pa potom, 51. po redu, vec pomenuti Dandy,  odleteo netragom, na Ceneju, pre koju godinu, Turnigy 9x modul otkazao , ode Dandy u kukuruze, nikad pronadjen.


Model br. 52 Zaunkoenig, mali brzi dvokrilac, po SIMPROP planu, na elektro. Eno ga visi na zidu moje radionice.


Model broj 53 BEĆAR , stirodurski FunFlyer , leteo lepo ali nije  poziveo dugo, crkao Hitec servo  vertikalca, ostecen , ne preterano, ali ko ce krpiti depronca/stiroporca, napravljenog za jedan vikend, ne isplati se. Balza je mama...


Model br. 54 CHICO (Graupner- elekrto samogradnja prema planovima)  jos jedan u nizu retro/nostalgic projekata,


Model br. 55, Pacman, depronski dog fajter, Kombat, kako god, ima jednu pobedu , na dog fajtu na Ceneju, ni kriv ni duzan, ostala dva modela  koja su ucestvovala u dog fajtu, se sudarila.


Model br. 56, Tiha Jeza V.4, elektrifikovana krila jedrilice Tiha jeza, nov trup... Jos je letim.



Po redu, Beta bi trebala da nosi br. 57, slede slike.

« Last Edit: June 19, 2014, 03:24:55 PM by Nenad Miklusev »

Offline Nenad Miklusev

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 392
    • AEROPOXY
Re: Nenad Miklusev
« Reply #32 on: November 07, 2015, 08:34:41 PM »
No. 57
BETA, dva metra, pa na struju,

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 948
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Nenad Miklusev
« Reply #33 on: November 08, 2015, 08:19:36 AM »
Stari zaljubljenik u jedrilice. Čestitam,  (res)
Pozdrav iz SM
ex pseudonijum: licider

Offline batans

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 355
Re: Nenad Miklusev
« Reply #34 on: November 08, 2015, 01:46:45 PM »
         Nije ni moglo drugacije. Impresivna kolicina volje, radoznalosti, zelje da se sto vise sazna (u ono vreme bez internta) i sta je drugo moglo nego ovaj fenomnalni album pracen uspomenama i svakako zavidnom kolicinom znanja iz modelarstva.
         A uspomene, '90-te sam i ja usao u ovaj modelarski svet a da o tome nista nisam znao. Nekako smo se upoznali i trebalo je docekati zakazani skup na Aradcu, poneo sam kameru i sve sto se onda desavalo oko pripreme i leta Kwik Fly-a snimio. Kuci detaljna analiza, jos malo priprema i pocinju moji prvi samostalni letovi.
         Mnogih tvojih modela se secam, druzina na aerodromu je uvek malo zazirala, znali smo da ce nas nadmasiti u svakom pogledu. Tvoja deviza da u modelarstvu treba naci dimenziju, meru u kojoj ces uzivati je od samog pocetka i moja deviza. Sada nas na aeroderomu ima dosta cije se godine vrte oko broja 70. Zato bez zasicenja, jos ces ti leteti i praviti modele.

Offline Nenad Miklusev

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 392
    • AEROPOXY
Re: Nenad Miklusev
« Reply #35 on: July 14, 2023, 04:11:29 PM »
Posle sedam godina od poslednjeg upisa , update stanja mojih RC samogradnji  ,

RC model broj  58
CHICO XL , sa krilom od 120 cm i warmliner profilom.


RC model broj 59
Tiha Jeza 5 , RES F3L  jedrilica


RC model broj 60
RC UHU dvometarska replika  A1 modela IZ 1976.


RC model broj 61
RES A2  res F3L jedrilica


Sledeći projekat, nadam se do kraja godine, biće neznatno umanjena i elektrifikovana verzija KWIK FLY-a kojeg sam leteo sredinom osamdesetih.
Fotka sa Aradca, 1988. , za inspiraciju da što pre počnem.